HİZMET KÖYLERDEN BAŞLAYACAK

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, İlk hizmetlerimiz ilçeye bağlı köylerden başlayacak dedi\r\n

HİZMET KÖYLERDEN BAŞLAYACAK
\n    AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Yaylageriş köyünde açık hava mitingi düzenledi. Yaylageriş köyü sakinlerine seslenen Togar, Tekkeköy’de hizmeti köylerden başlatacağız ayrıca merkezdeki vatandaşlarımız hangi imkanlardan faydalanıyor ise köylerdeki vatandaşlarımızda aynı hizmetten yararlanacak diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İLÇEMİZİ 21. YÜZYIL STANDARTIYLA 
\n
\n BULUŞTURACAĞIZ.
\n
\n  
\n
\n Togar konuşmasını şöyle sürdürdü: Tekkeköy’de hizmeti köylerden başlatacağız. Tekkeköy merkezindeki vatandaşlarımız hangi imkanlardan faydalanıyor ise köylerdeki vatandaşlarımızda aynı hizmetleri alacak.  Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükselterek onları hak ettikleri yaşam kalitesine ulaştıracağız. Köylerimizde hizmetleri hızlandırmak için acil eylem planı hazırladık. Hiçbir köyümüzün ne yol nede suyla alakalı sıkıntısı olmayacaktır. Biz köylerimizdeki problemlerin hepsine hakimiz bu hakimiyeti sağlayan kadromuz bu problemlerin çözülmesi için gece gündüz demeden çalışarak sizlerin 21.yüzyıl standartlarında yaşamanızı sağlayacağız.
\n
\n  
\n
\n EĞİTİM HER ŞEYDEN ÖNEMLİ
\n
\n  
\n
\n İlçeye bağlı köylerde hizmetlerin hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için mobil ekipler oluşturacaklarını, köylerde şantiye kurarak o köyün sorununu en kısa sürede çözümleyeceklerini kaydeden Togar, Bu zamana kadar yapılan seçimlerde AK Parti ye olan teveccühünüz inanıyoruz ki yerel seçimde de aynı şekilde tecelli edecektir. Bu zamana kadar bizim partimize nasıl sahip çıktıysanız 30 Mart’ta da bizlere sahip çıkarak, hem yerelde hemde genelde hizmet alarak ilçemizi Samsun’un en iyi ilçeleri arasına hep beraber getireceğiz.  Her köyümüz için yapacağımız bilgi evlerinde köyümüzün gençleri için interneti olan bilgisayarlar olacaktır. Bu bilgisayar sistemlerinde köylerimizde yaşayan gençlerimiz hem ödevlerini yapacak hemde buradan dünyaya ulaşarak sürekli kendilerini geliştireceklerdir. Bizim için geçlerimizin eğitimi herşeyden önemlidir. Çünki bu gençler hem bizim ilçemizin geleceği olacakları gibi aynı zamnada da ülkemizinde gelecekleridir. Neden bizim gençlerimiz onların adlarından gururla bahsedebileceğimiz ülkemizin önemli görevlerinde bulunmasınlar şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

1 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

Bursa'da son dakika cezası

2 Bursa'da son dakika cezası

hızWeb