PİSTLERİN YILDIZ ADAYLARI

Spor Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Müsabakaları geniş sporcu katılımı ile yapıldı. Müsabakalarda yarışan sporcular kategorilerinde derece yapabilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele etti\r\n

PİSTLERİN YILDIZ ADAYLARI
\n  
\n
\n FİNALLER İZMİR DE
\n
\n Samsun İlkadım Atletizm Stadı nda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Müsabakaları geniş katılım ile yapıldı. Spor Genel Müdürlüğün önem verdiği bu yarışmalarda amaç sporun tabana yaygınlaştırılması ve geleceğin yıdız sporcularını THOM merkezlerine kazandırmak. 9 kız 9 erkek takımın katıldığı yarışmalarda sporcular alanlarında derece elde edebilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Kategorilerinde 1.ci olan sporcular 15-16 Mart tarihlerinde Bolu da yapılacak grup müsabakalarına 21-22 Mart Samsun da yapılacak yarı finallere ve 22-23 Nisan İzmir de yapılacak finallerde yer alacak.
\n
\n  
\n
\n YETENEK AVINDAYIZ
\n
\n Yarışmaların güzel bir tempoda geçtiğini belirten Atletizm İl Temsilcisi Nevzat Helvacı, Spor Genel Müdürlüğümüzün önem verdiği Anadolu Yıldızlar Ligi yarışmalarını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Burada amacımız yetenekli sporcuları keşfedip onları THOM merkezlerine kazandırmak. Bizde görevli arkadaşlarımızla alanlarında yetenekli olan sporcularımızı bulmaya çalışıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n Salim YILDIZ
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

1 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

Bursa'da son dakika cezası

2 Bursa'da son dakika cezası

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

3 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

hızWeb