Sandıklar patlayacak

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, 30 Mart yerel seçimlerinin yeni bir dönemin başlangıcı olacağını belirterek, Bu aziz millet şaha kalkacak, sandıklar patlayacak dedi\r\n

 Sandıklar patlayacak
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, 30 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek, 30 mart tarihi bir gün olacak. Tarihi bir seçim olacak. Bu aziz millet şaha kalkacak, sandıklar patlayacak dedi.
\n
\n  
\n
\n BU SALDIRI TÜRKİYE YE KARŞI
\n
\n Partisinin Bafra İlçe Teşkilatı tanıtım toplantısında konuşan Demircan, “Türkiye bugün tarihinde olmadığı kadar ciddi bir saldırıya maruz maalesef. Bu saldırı sadece sayın Başbakanın şahsına değil, bu saldırı Hükümete, AK Parti iktidarına karşı değil, bu saldırı Türkiye’ye karşıdır. Buna iyi dikkat edin. Bu aziz millet ne zaman ayağa kalkıp yürümeye, koşmaya başladı o zaman önüne hep engeller çıkarıp çelme takmak istediler. 1960 darbesi budur, 80 budur, 28 şubat süreci budur diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İSTEDİLER
\n
\n Şimdi aynı şeyin bir kere daha tekrarlanmak istendiğini öne süren Demircan, Bir takım gerekçeler üretiyorlar, üretecekler. Milletimiz bunlara yabancı değil. 28 şubat, 12 eylül 27 mayıs.  27 mayısta Menderes için hükümet gençleri kıyma makinelerine atıyor dendi. Darbeden önce ve milletin seçtiği başbakanı astılar. O darbe gününü bu millete 20 yılı bayram diye kutlattılar. 12 eylül öncesi kardeşi kardeşe vurdurdular. Bunu darbe gerekçesi yaptılar. 28 şubatı hatırlıyorsunuz, sizin verdiğiniz vekaleti irtica geliyor diye Kalkancı görüntüleriyle iktidardan uzaklaştırmak için post modem bir darbe yaptılar. Şimdi 30 ağaçlık hadiseyle bizim karşımıza çıktılar. Bu iktidar 12 yıllık süre içerisinde 2.5 milyon ağaç dikti. 30 ağaç için Türkiye’yi karıştırmak istediler dedi.
\n
\n  
\n
\n OKYANUS ÖTESİNDE PATLAYACAK
\n
\n Hedeflerinin belli olduğunu ifade eden Ahmet Demircan, sözlerini şöyle sürdürdü: Önce siyasi kriz oluşturup peşinden ekonomik kriz hemen gelir ve terörü yeniden hortlatırız ve Türkiye’ye diz çöktürürüz hesaplarını yaptılar. Neden, çünkü Türkiye ayağa kalktı ve Türkiye koşmaya başlamıştı. Çünkü Türkiye, İMF ye ne demişti? Senden borç istemiyorum, programda istemiyorum, paraya ihtiyacın varsa verelim denmişti. 35 yıldır bir terör belası bu ülkenin başına sarıldı. 40 bin cana maloldu. Ekonomik maliyeti bugünkü parayla 1 trilyon 300 milyar. 14 aydır bu aziz milletin gençleri toprağa düşmüyor. Bu aziz milletin kanı toprağı sulamıyor. Dediler ki, siz nasıl çözersiniz bu terör belasını . Onun için düğmeye bastılar. Bu aziz millet bu oyunu biliyor. Artık bu oyunu bozacak. 30 mart onun için önemli. 30 mart tarihi bir gün olacak. Tarihi bir seçim olacak. Bu aziz millet şaha kalkacak, sandıklar patlayacak. Seçimi almak yetmez, oyları artıracaksınız. Öyle bir cevap vereceksiniz ki, sesi ta okyanus ötesinde patlayacak. Bu seçim Türkiye’nin şahlanışı olacak.”
\n
\n  
\n
\n İHA 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

2 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

3 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

4 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

5 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

6 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

7 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

8 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

9 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Kaybolan dağcının cesedi bulundu

10 Kaybolan dağcının cesedi bulundu

hızWeb