Hesap sorma seçimi olacak

Eski AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Bu seçim sıradan bir belediye başkanı seçimi değil, ülkemize içerden ve dışarıdan yapılan saldırılara karşı sandıkta hesap sorma seçimi olacak dedi\r\n

 Hesap sorma seçimi olacak
\n   AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, partisinin Terme’deki seçim çalışmalarına katıldı. Öztürk, Kozluk Belediye Başkanı ve AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul ve İlçe Başkanı Ali Kılıç ile birlikte seçmenlerden oy istedi. Parti programlarına meclis ile ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
\n
\n  
\n
\n YİNE AK PARTİ KAZANACAK
\n
\n AK Parti nin, Terme’de hep birinci parti olduğunu ve oylarını sürekli artırdıklarını belirten Fatih Öztürk, “ Terme benim memleketim. Doğup büyüdüğüm ilçe. Ailem hala bu ilçede oturuyor. Bu ilçeyi sokak sokak bilirim. Milletvekilliği yaptığım dönemde ise tüm köylerine defalarca gittim. 30 Mart ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti nin yeniden kazanacağına olan inancım tamdır. Bunu seçmenlerin gözünden hissedebiliyorum. Bu seçim sıradan bir belediye başkanı seçimi değil, ülkemize içerden ve dışarıdan yapılan saldırılara karşı sandıkta hesap sorma seçimi olacaktır. Termeli bunu çok iyi biliyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n YAPTIKLARIM ORTADA 
\n
\n AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul ise, Termelilerin hem AK Parti ye hem de kendisine büyük bir teveccüh gösterdiğini belirterek, “Benim 5 yıldır Kozluk ta yaptığım çalışmalar ortada. Terme’de neler yapabileceğimi de biliyorum. İlçe başkanımız yönetim kurulumuz ve meclis üyelerimizle iyi bir ekip olduk. Gitmediğimiz köy sıkmadığımız el girmediğimiz ev kalmayacak. Tüm çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapacağız. Seçimin galibi de biz olacağız” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

4 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

5 Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

6 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

7 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da kayıp genç bulundu

8 Samsun'da kayıp genç bulundu

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

9 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

10 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

hızWeb