Tekkeköy de değişim başlayacak

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 30 Mart akşamı Tekkeköy’de değişim başlayacağını belirterek, Temel belediyecilik sorunlarının tamamını bertaraf edeceğiz dedi\r\n

 Tekkeköy de değişim başlayacak
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, ilçe esnaflarıyla bir araya geldi. Yerel seçimler çevresinde ilçeye bağlı köyler ve merkezde aralıksız çalışan Togar, esnafın sıkıntılarını dinledi. Togar, 30 Mart akşamı Tekkeköy’de değişim başlayacak” dedi.
\n
\n  
\n
\n SORUNLAR BERTARAF EDİLECEK
\n
\n Tekkeköy İlçesi ni yönetenlerin, temel belediyecilik hizmetlerini yapma noktasında yetersiz olduklarına dikkat çeken Togar, vatandaştan 30 Mart günü adaletli bir karne vermelerini istedi. Temel belediyecilik hizmetlerini dahi yerine getiremeyenlerin, billboardlarda yer alan projeleri gerçekleştirme noktasında yetersiz ve tecrübesiz olduklarını öne süren Togar, Tekkeköy de temel belediyecilikte gelinen nokta malum. İnsanlarınız, çöplerin yeterince bertaraf edilmediği, usulüne uygun şekilde toplanmadığından şikayet ediyor. Demek ki Tekkeköy’de belediyecilik yapan arkadaşlar hala temel belediyecilik hizmetlerinde dahi bir mesafe alamamışlar. İnsanlarımız hala temel belediyecilik noktasında şikayetçiler. Allah’ın izni ile biz bu görevi devraldığımızda hem merkezi hükümetimizin desteği ile yerel dinamikleri, ülke ve uluslararası dinamikleri hızlı bir şekilde harekete geçirip, bahsetmiş olduğum temel belediyecilik sorunlarının tamamını bertaraf edeceğiz. Temel belediyecilik hizmetlerini de yaparken asla övünmeyeceğiz. Acil sorunlarımızı çözeceğiz ama üzerine de çok daha büyük hizmetler ekleyeceğiz” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY GERİ KALDI 
\n
\n İlçenin her geçen gün daha geriye gittiğini öne süren Hasan Togar, Kafamızı kaldırıp sağımızı solumuza baksak belediyeceğin nasıl yapıldığı çok iyi görürüz. Sağ tarafımızda Çarşamba ilçesi, sol tarafımızda da Canik ilçesinin gelişimini görmemek için herhalde kör olmak gerekir. Oranın belediye başkanları üstelik mimar da değiller ancak belediyecilik hizmetleri konusunda Tekkeköy ilçesinin çok üstündedirler. Tekkeköy ü de çok kısa bir süre içerisinde bu ilçelerin seviyesine getireceğiz. İlçe halkının bunu çok iyi bilmesi gerekiyor. İktidar ile entegre çalışan belediyelerin durumu ortadadır. Burada insanlarımızın düşünmesi gereken şüphesiz ki isimlere takılmadan Tekkeköy ü AK Parti misyonunun hakim olduğu belediyecilik anlayışı ile tanıştırarak hizmetin en iyisine ve en kalitelisine kavuşturmaktır. Bizim vatandaşımızın da sağımızdaki ve solumuzdaki ilçe vatandaşları kadar hizmeti hak ettiğine inacımız sonsuzdur diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

7 Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

hızWeb