Şahin den 41 yeni proje

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 2014-2019 döneminde yapacağı 41 proje tanıttı. Şahin in Kızılırmak Sedde Projesi, Bafra Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi, Kültür Merkezi, Hanımlar Yaşam Merkezi gibi projeleri dikkat çekti\r\n

 Şahin den 41 yeni proje
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 2014-2019 döneminde yapacağı projelerin tanıtım toplantısını Bafra Spor Salonu nda gerçekleştirdi. Toplantıya, eski Devlet Bakanı ve AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Kurt, Gençlik Kolları Başkanı Adnan Günal, Belediye Meclis Üyesi adayları, engelli dernekleri temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, muhtar adayları, azalar ile çok sayıda vatandaş katıldı.
\n
\n  
\n
\n AYAKTA ALKIŞKLANDI
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in 5 yılda yaptığı 33 proje ve hizmetin sinevizyon sunumuyla başladığı toplantı, yeni dönemde yapılması planlanan  41projenin tanıtımı ile devam etti. Projelerini sinevizyon eşliğinde tanıtan Şahin, vatandaşlar tarafından sloganlar eşliğinde, ayakta alkışlandı. Toplantıda, Kızılırmak Sedde Projesi, Bafra Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi, Kültür Merkezi, Hanımlar Yaşam Merkezi, Akıllı Bafra Belediyesi Hizmet Binası, Bafra Kent Müzesi ve Arşivi, Trafik Çocuk Eğitim Parkı, Çok Amaçlı Daimi Pazar, Kapalı Çocuk Oyun Parkları, Semt Spor Sahaları, Ulaşım Master Planı, Katlı Oto Parklar, Akıllı Trafik Yönetimi, Evde Bakım ve Temizlik Hizmetleri, Sosyal Belediyecilik Projeleri, Sokak Sağlıklaştırma, Tarihi Yapıların Restorasyonları, İkinci Bahar Lokali, Okul Önce Eğitim Merkezi, Belde ve Köylerin İçme Suyu, Yol ve Ulaşım Problemlerinin Çözülmesi, Dinlenme ve Çocuk Parkları Belde ve Köylerin Camii ve Okul Bakım ve Onarımları, Kariyer Ofisi, 500 bin Fidan ve Hatıra Ormanları Sokak ve Caddelerde Yeşil Koridorlar gibi projeler dikkat çekti.
\n
\n  
\n
\n EFENDİ DEĞİL HİZMETKARIZ
\n
\n Halka hizmet için görev geldiklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Teşkilatımızla, meclis üyelerimizle, milletvekillerimizle, il teşkilatımızla, bakanlarımız ve en önemlisi sayın Başbakanımızın destekleriyle hizmet verdik. İnsanlar arasında ayrım yapmadan, farklı davranmadan, birilerine menfaat sağlamadan sizleri mahcup edecek bir adım atmadan bu günlere geldik. Sizler için çalıştık didindik. Bafra’da hem gelişim hem de değişim yaşandı. Biz sizlere hizmet için geldik. Sizlere efendi değil hizmetkar olmaya geldik dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

2 Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

3 Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

5 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

6 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

7 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

8 Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

9 Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

10 Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

hızWeb