Söz vermek kolay sözünen eri olmak zor

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Seçim dönemlerinde söz vermek kolay ama sözünün eri olmak zordur dedi\r\n

 Söz vermek kolay sözünen eri olmak zor
\n  
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim çalışmalarını Köselli, Kesilli ve Saray Köy’de proje ve hedeflerini anlatarak sürdürdü. Taşçı, “Mevcut belediye başkanı Sayın Burma, yeni bir proje kitapçığı hazırlamış. Sanki bir önceki dönem seçilirken söz verdiği 81 projeyi hayata geçirmiş gibi. Kitapçığa verdiği emeğe yazık etmiş. 5 sene önceki proje kitapçığını sunsa da olurdu. Çünkü hemen hemen hiç biri hayata geçmedi” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HAMLE KÖYLERDEN BAŞLAYACAK
\n
\n Aday Adaylığı dönemi dahil olmak üzere bütün köylere gittiklerini ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’da kalkınma hamlesi başlayacaksa bunun köyler olmadan olmayacağını anlatmıştım. Köylerimiz için çok ciddi projelerimiz olduğunu biliyorsunuz. Hedefimiz bu güzel coğrafyayı sizlerle birlikte hak ettiği noktaya getirmektir. O günden bu güne çok zaman geçti. Aday olmadan proje hazırlamayan arkadaşlar aday olduktan sonra proje kitapçıkları hazırladılar. Gerçi kitapçıklara baktığımızda bu kadar zahmete girmelerine gerek olmadığını üzülerek gördüm. Bizim projelerimizin birçoğunu isimlerini değiştirerek projem diye anlatıyorlar. Mevcut belediye başkanı Sayın Burma, yeni bir proje kitapçığı hazırlamış. Sanki bir önceki dönem seçilirken söz verdiği 81 projeyi hayata geçirmiş gibi. Kitapçığa verdiği emeğe yazık etmiş. 5 sene önceki proje kitapçığını sunsa da olurdu. Çünkü hemen hemen hiç biri hayata geçmedi” ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n EN KAPSAMLI PROJELER
\n
\n Köyleri 5 yıl boyunca aklına getirmeyenler şimdilerde sizin karşınızda ne söyleyecek sözleri kalmadığını ifade eden Taşçı şunları söyledi: “Hepinizin bildiği gibi benim bir duam vardı. Eğer bugün eleştirdiklerim gibi olacaksam, söylediklerimi yapamayacaksam, istihdam, yatırım ve adına yapılması gerekenleri hayata geçiremeyeceksem Allah bana bu adaylığı nasip etmesin demiştim. Bugün yine aynı duamı ediyorum. Rabbim şu andaki mevcut belediye başkanı gibi verdiğim sözleri yerine getiremeyeceksem bana bu görevi şimdiden nasip etmesin diyorum. Köyler için Atakum belediyecilik tarihinin en kapsamlı projelerini hazırlayarak karşınıza çıktım. Yayla Konaklama Tesisleri, Seyir Tesisleri ve Motelleri, Köy Konakları, Ağaç Aş. Projelerimizin yanı sıra diğer birçok projemiz de bu alanlarda hayata geçecektir. Köylerimizi unutmak bir yana Atakum’un yeni kazanacağı kimliğin en önemli parçası haline getireceğiz. Turizm adına en önemli hamlelerimizi buralarda sizlerle birlikte hayata geçireceğiz. Köylerimiz sadece seçim zamanlarında hatırlanan yerler olmaktan çıkacak. Biliyorsunuz seçim dönemlerinde söz vermek kolaydır ama sözünün eri olmak zordur.” 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

5 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

7 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

8 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

9 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

10 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

hızWeb