Esnafı ihmal ettiler

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Demirciler Yokuşu asnafıyla buluştuğu kahvaltıda, İlkadım ı 15 yıldır ihmal ettiler. Hizmet yaptık diyen gelsin göstersin dedi\r\n

 Esnafı ihmal ettiler
\n    CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, Demirciler Yokuşu esnafının düzenlediği kahvaltıya katıldı. Esnafın sorunlarını dinleyen Yılmaz, Biz bu sorunları çözebilecek bilgi ve birikime sahibiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ESNAFA KAHVALTI DAVETİ
\n
\n Esnafın kendisine gösterdiği ilgiden son derece mutlu olduğunu kaydeden CHP Adayı Vedat Yılmaz, Buraya geldiğiniz ve bu güzel kahvaltıyı düzenlediğiniz için her birinize sonsuz teşekkür ederim. Bende bu ziyaretlerim arasında ilk defa bu kadar keyifli bir kahvaltılı programa yaptım. Hepinize teşekkür ederim. Bir sonraki organizasyonumuz bizim ev sahipliğimizde olmalı. 30 Mart ta yapılacak yerel seçimler sonrasında tüm esnaf arkadaşlarımızı İlkadım Belediyesi nde vereceğimiz kahvaltıya davet edeceğim ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n GELSİNLER BİRLİKTE GEZELİM
\n
\n Bölge esnafının şikayetlerini dinleyen İnşaat Mühendisi Yılmaz, bölge esnafı için mevcut beledilye başkanı ve önceki yönetimlerin her hangi bir uygulama yapmadıklarını, sorunların çözüme ulaşmamasını yönetim ve vizyon eksikliği olarak gördüğünü söyledi. Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti: Samsun un eski ticaret noktalarından biridir Demirciler Yokuşu. Bir marka değerdir aslında. Ancak başkanlar burasının bu önemine yakışan hizmet yapamamışlar. 15 yıldır ihmal edilmiş ve bir kimlik kazandırılamamış. Bu bölgede yapılacak olan düzenlemeleri ve talepleri esnafın istediği doğrultusunda projeji kimliğimle çözerim. Otopark sorunu nasıl olmuşta yıllardır çözüme kavuşmamış ilginç. Eğer bu bölgeye yatırım yaptım diyorlarsa gelsinler hep birlikte esnafı gezelim. ilkadım ilçesinin çağdaş ve  modernleşmesi gelmişte geçiyor.  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz ile kahvaltılı programa katılan CHP İl Başkanı Mehmet Atalay ise bölgenin insanın olduğunu belirterek, Adaylarımıza destek vermenizi istiyorum dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

5 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

6 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

10 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

hızWeb