Silahlı saldırgan cezaevinde

Samsun da iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir şirket işçisini kazayla yaraladığı iddia edilen şüpheli, polis tarafından yakalandı. İşçiyi yaraladığından haberi olmadığını öne süren şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı\r\n

Silahlı saldırgan cezaevinde

\n     Samsun un İlkadım İlçesi Kazımkarabekir Mahallesi nde meydana gelen olayda, iddiaya göre daha önceden aralarında husumet bulunan O.K. ve H.B. ile Kenan K. arasında kavga çıktı. Silahların ateşlendiği kavgada, Kenan K. nin tabancasından çıkan kurşun, yeraltına kablo döşeyen 50 yaşındaki şirket işçisi Mehmet Ali Şan ın karnına isabet etti. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibinin müdahale ettiği yaralı, cankurtaranla Samsun Gazi Devlet Hastanesi ne kaldırıldı.

\n
\n  
\n
\n   Bu arada olaydan sonra kaçan Kenan K. ise Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Kazımkarabekir Mahallesi de yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin, bir işçiyi yaraladığından haberi olmadığını belirterek, Daha önceden kavgalı olduğum O.K. ve H.B. ateş edince, kendimi korumak için ben de karşılık verdim. Ancak kurşun bir işçiye isabet etmiş. İşçinin yaralandığından haberim yoktu dediği öğrenildi. 
\n
\n  
\n
\n Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Kenan K. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. 
\n
\n  
\n
\n Bayram OK  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

1 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

Bursa'da son dakika cezası

2 Bursa'da son dakika cezası

hızWeb