Beş yıllık kabus bitecek

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum, kabus gibi yaşadığı bu 5 yıldan kendi güzel geleceğine uyanmak zorundadır. Ve herkes emin olsun uyanacaktır dedi\r\n

Beş yıllık kabus bitecek
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili ve Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Turan Çakır’ın katılımıyla cadde ve esnaf ziyaretleri yaptı. Ziyaret esnasında esnaf ve vatandaşlarla yapılan sohbetlerde proje ve hizmetler hakkında bilgi verildi.
\n
\n  
\n
\n SEÇİM YAKLAŞTIKÇA 
\n
\n PANİK YAPANLAR VAR
\n
\n Çok yoğun bir seçim kampanyası yürüttüklerini ifade eden İshak Taşçı, “Sürecin en başından bu yana bu seçimlerde kazananın Atakum Halkı olmasından başka bir düşüncemizin olmadığını herkese çok açık bir şekilde ifade ettik. Atakum Halkı’yla proje ve hizmet üzerinden bir bağ kurduk. Rakiplerimiz proje üzerine tek kelime etmediği dönemlerde biz Atakum’un geleceği ancak proje üzerinden, hizmet üzerinden, yatırım üzerinden kurulabilir dedik. Ortaya bir yol haritası bir vizyon koyduk. Oy avcılığı yapma dönemi bitmiştir dedik. Kendini Atakum’da şartlar ne olursa olsun başkan görenlerin büyük bir yanılgı içinde olduğun söyledik. Sandık günü yaklaştıkça panik yaşamaya başlayanlar olduğunu görüyorum. Eğer son 5 yıldır hizmet ve proje üretilmiş olsaydı kimsenin korkmasına gerek kalmazdı. Hiç kimse 5 yılda yapamadıklarını son 1 ayda yapmış gibi göstermesin. Hizmet ve proje lafla değil halk yaşadığında bir anlam ifade eder” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ATAKUM KENDİ GÜZEL GELECEĞİNE HAZIRLANIYOR
\n
\n Taşçı açıklamalarını şöyle sürdürdü: Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın proje ve hizmetleriyle şehrimize sağladıkları bütün ülke tarafından bilinmektedir. Sayın başkanımızla birlikte yürüdüğümüz bu hizmet yolculuğunun sonunda herkes emin olsun ki Atakum hak ettiği yere gelecektir. Kendisiyle sıklıkla bir araya gelerek projelerimizi değerlendiriyoruz. Bu birliktelik gerek Samsun ve gerekse Atakum için büyük bir atılımı da beraberinde getirecektir. Şahsım olarak bu güne kadar kişileri değil sadece projelerimizi konuştuk. Yatırımları anlattık. Turizm için büyük bir hamle yapacağımızı verileriyle birlikte ortaya koyduk. Atakum Halkı 55de55 Projeyle ilçemizde gerçekten büyük bir hizmet boşluğu olduğunu net bir şekilde görmüş oldu. Bunların hiç biri yok mu diye şaşıranlar oldu. Atakum, kabus gibi yaşadığı bu 5 yıldan kendi güzel geleceğine uyanmak zorundadır. Ve herkes emin olsun uyanacaktır. Bunu ben değil halkımız bizzat kendisi söylüyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

2 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

4 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

6 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb