GENÇ: “CANİK TE OYLAR PATLAYACAK”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İnşallah 30 Mart ta sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacağız, önümüzdeki dönem yine mahallelerimizde ve köylerimizde hizmeti patlatacağız dedi. \r\n

GENÇ: “CANİK TE OYLAR PATLAYACAK”
\n  
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında Yavuzselim Mahallesi nde vatandaşlarla bir araya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, mahalle halkı tarafından davul-zurna, havai fişekle karşılandı. Osman Genç yaptığı konuşmada, Yavuzselim Mahallesi’ne düğün salonu ve doğal gaz salonu sözü verdi.
\n
\n Genç, “30 Mart seçimleri hem Türkiye mizde hem ilçemizde hizmetin, yatırımların devam etmesi, ülkemizin ve ilçemizin büyümesini sürdürmesi açısından çok önemli. İnanıyorum ki 30 Mart ta sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacaksınız. Biz de önümüzdeki dönem yine mahallelerimizde ve köylerimizde hizmeti patlatacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n “CANİK İN 100 YILLIK HEDEFLERİNİ PLANLADIK
\n
\n Başkan Osman Genç, Karşıyaka Mahallesi Mekke Caddesi nde düzenlenen kahvaltıda esnaf ve mahalle halkıyla bir araya geldi. Başkan Genç burada yaptığı konuşmada yerel seçim olmasına rağmen ülkenin geleceği açısından 30 Mart seçimlerinin büyük öneme sahip olduğuna dikkat çekerek, Türkiye nin ileri gitmesini istemeyen birileri yine sahneye çıktı ve ülkemizi karıştırmak istiyorlar. Önce MİT Müsteşarı, sonra Gezi eylemleri, şimdi de 17 Aralık operasyonu ile Türkiye mize çağ atlatan Başbakanımıza ve AK Parti hükümetine yönelik saldırılar yapıyorlar. Ancak milletimiz artık her şeyin farkında. Türkiye de darbe dönemi bitti, ancak AK Parti yi sandıkta deviremeyeceklerini anlayanlar şimdi böyle alçakça saldırılara başvuruyorlar ifadelerine yer verdi.
\n
\n Halka hizmeti Hakk a hizmet olarak gördüklerini ifade eden Başkan Genç, Milleti sevmek üretmekle olur, milleti sevmek lafla olmaz. Üreteceksin. Hükümetimiz Türkiye mize önemli yatırımlar kazandırmış ve üretmiştir. Türkiye mizin artık büyük hedefleri var. Ülkelerin 100 yıllık hedefleri vardır, şehirlerin de öyle. Biz de Canik te 100 yıllık hedeflerimizi belirledik” şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

1 Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

2 Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

3 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

4 Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

5 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

6 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

7 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

8 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

9 Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

10 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

hızWeb