YATIRIMIN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ

MHP Atakum Belediye Başkan adayı Necdet Çamaş, Bizim görevimiz yatırımcının önünü açmak, onları kente yatırım yapmaya teşvik etmektir dedi. \r\n

YATIRIMIN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
\n  
\n
\n Atakum da ilçesinde bir restoranda Samsun Genç İş Adamları Derneği yöneticileriyle bir araya gelen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, yaptığı açıklamada şehirlerin kalkınmasında ve gelişmesinde istihdamın çok önemli rolü olduğunu belirterek, Bu şehri hep birlikte ve çok çalışarak yönetebildiğimizde başarıya ulaşabiliriz. Bu anlamda iş adamlarımız bu işin lokomotifi konumundadır. Bizim görevimiz kentimize yatırım yapacak iş adamlarımıza kolaylık sağlamak ve onları Atakum a yatırım yapmaya teşvik etmektir. Mevcut yönetim yıllardır Atakum u Küçük olsun, benim olsun mantığıyla yönetmiş, Atakum yatırımlar konusunda istediği düzeye gelememiştir. Biz bu anlayışı 30 Marttan sonra değiştireceğiz. Ben sizlere yeni Samsun dediğimiz Atakum da çok çalışarak, dürüst belediyecilik yaparak ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla Atakum u yöneteceğimize söz veriyorum. Atakum u halkına kapalı, aile belediyeciliği anlayışından kurtaracağız dedi.
\n
\n  
\n
\n Oluşturulan projelerin Atakum a sınıf atlatacağını ve kenti özellikle turizm alanında yatırım yapan bir vizyon kent haline getireceklerini söyleyen MHP li Çamaş, Bir hayalim var. O da 5 yılda Atakum u Dünya kentleri arasında yerini almasını sağlamak. Birçok ilimiz bunu başardı. Biz neden başarmayalım. Bunu yapabiliriz. Ben bunu başaracağımıza inanıyorum. Sizler de inanın Atakum u artık enerjisi bitmiş, heyecanını kaybetmiş, küçük hesaplar peşinde koşan zihniyete teslim etmeyelim. Bana bu görevi teslim ettiğinizde 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışacağıma sizlerin huzurunda söz veriyorum. Bir sözüm de bunları yapamadığımda benden hesap sorun diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb