Daima Bafra, daima hizmet

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Zihni Şahin Daima Bafra Daima Hizmet anlayışı ile yakamızda Baframızın rozetini taşıyarak çalıştık dedi\r\n

 Daima Bafra, daima hizmet
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin gündüz esnaf ziyaretleri, akşamları ise köy ve mahalle toplantıları ile seçim çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve parti yöneticilerinin de katıldığı etkinliklerde konuşan Başkan Şahin 5 yıldır hiçbir vatandaşım arasında ayırım yapmadan hizmet ettiğimizi vatandaşlarımız biliyor. Daima Bafra Daima Hizmet anlayışı ile yakamızda Baframızın rozetini taşıyarak çalıştık. Halkımızda bugün bu anlayışımıza sevgisini gösteriyor. Bu sevgiden dolayı çok mutluyum. Tüm hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n FAZLASINI YAPTIK
\n
\n Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü: Bizim yüreğimizde insanımıza sevgimiz aklımızda ise Baframıza hizmet sevdamız var. Bu nedenle geçmiş dönemlerde 5 yılda yapılmış bir iki proje ve hizmet yerine biz 5 yılda 33 proje ve hizmeti hayata geçirmeyi başardık.  15-20 yılda yapılan asfalt ve kaldırımdan daha fazlasını 5 yılda yaptık. 15-20 yılda alınan iş makinesi ve araçtan daha fazlasını 5 yılda aldık. Asfalt ve kaldırımda kendi üretim tesislerimizi kurduk.  21.yüzyıl belediyeciliği olan Akıllı kent otomasyon sistemlerine geçtik.  Canlı hayvan pazarı tesislerini kurduk,  İçme suyu arıtma tesislerini tamamladık. Bafra girişini düzenledik.  Sokak hayvanları barınağı, çok sayıda dinlenme ve çocuk oyun parkları yaptık. Otoparklı modern Kapalı Pazarı Baframıza ve insanlarımıza kazandırdık. Sosyal belediyeciliği kurumsallaştırdık. Çamlık mesire alanını tanzim ettik.  Kısacası her alanda var olan problemlere el attık, çözümler ürettik. Halkımız bunu gördüğü için bizlere vefasını gösteriyor.  Biz onları mahcup etmedik. Allah ın izniyle bundan sonrada halkımızı mahcup etmeyeceğiz. Onların sevgisi ve güvenine layık olmaya devam edeceğiz.
\n
\n  
\n
\n KARİYER OFİS PROJESİ
\n
\n Başkan Şahin, üniversite öğrencilerinin ve gençlerin istihdam edilmesi ve geleceklerine katkı vermek için Kariyer Ofisi Projesi ni de hayata geçireceklerini ifade etti. Başkan Şahin Kariyer ofisi projesi hakkında şunları söyledi: Kariyer Ofisi aracılığı ile belediyemize iş başvurusunda bulunan iş arayan kişilerin kendilerine uygun işlere yerleştirilmesine yardımcı olarak çağımızın en önemli sorunlarından biri olan işsizliğin önüne geçilmesine yönelik bir katkı sağlanmayı amaçlıyoruz. Ayrıca Kariyer ofisinde oluşacak veriler yeni istihdam politikalarının geliştirilmesine de yön verebilecektir. Kariyer ofisi İş arayan kişiler ve işverenlerin buluşacağı bir ortak platform oluşturulmasıda gerçekleşecektir.
\n
\n  
\n
\n İŞTE YARARLARI
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kariyer Ofisi ile oluşacak faaliyetler ve faydalar hakkındada şöyle konuştu: Kariyer ofisinde tüm vatandaşların iş müracaatı alınacak, işverenlerle iletişime geçilecek ve işe yerleştirme faaliyetleri gerçekleştirilecektir. Bütün bunların yanında  Kariyer ofisi ile iş aramak için zaman kaybını önleyeceğiz, umutsuzluğun önüne geçeceğiz, tek bir merkezden birçok işverene ulaşım imkanı sağlayacağız, adaylar ön görüşmeden geçirilmiş olacak, işe alım süreçleri için harcanan zamandan ve paradan önemli boyutta tasarruf sağlamış olacağız. Kariyer Ofisi ile bağlantılı olarak yürütülecek işe alım süreclerinin çok daha hızlı ve ekonomik olmasına katkı yapmış olacağız.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

1 Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

Samsunspor yol haritasını belirledi

2 Samsunspor yol haritasını belirledi

Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

3 Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

5 Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

6 Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

7 Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

8 Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

9 Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

Castle Blackt'ten Samsunspor'a Pankartlı Destek

10 Castle Blackt'ten Samsunspor'a Pankartlı Destek

hızWeb