Projeler yarışmalı

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, yerel seçimlerle ilgili Meydanlarda karşılıklı atışmalar değil, projeler yarışmalı dedi\r\n

 Projeler yarışmalı
\n  
\n
\n  
\n
\n TBMM nin 30 Mart ta yapılan yerel seçim nedeniyle tatile girmesinin ardından Samsun a gelen AK Partili Cemal Yılmaz Demir, Ayvacık İlçesi ni ziyaret etti. Köy ve mahallelerde programlar yapan Demir, parti adaylarının meydanlarda atışma değil, projelerini sergilemesi gerektiğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n BU SEÇİM DAHA ÖNEMLİ 
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, beraberindeki Ayvacık Belediye Başkanı ve adayı Mustafa Belur, Ayvacık İlçe Başkanı Kadir Kızılkan ve partililerle birlikte Söğütpınar ve Osmanlı Köyü ndeki programlara katıldı. Burada muhtar ve vatandaşlarla görüşen Demir, sorun ve sıkıntıları dinledi. Yaklaşan yerel seçimlerin önemine değinen Demir, Bugüne kadar her seçimin önemi vardı, fakat bu seçim daha da önemli. AK Parti oy kaybetsin diye, farklı kesimler bir araya geldi. Bu istikrar ortamının bitmesini, Başbakanımızın kaybetmesini isteyenler birleşti. Millet olarak bu oyunu görmeli ve AK Parti ye layık olarak belirlenen adaya oylarınızı vermeselisiniz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n NEZAKET KURALLARINA UYULMALI
\n
\n Demir, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Ana muhalefet partisi lideri, yerel seçimler için çıktığı meydanlarda ağır cümleler kuruyor, onun hakaret dolu cümlelerini duyuyorsunuz. Diğer partiler de hep bir ağızdan, AK Parti yi oy kaybına uğratmak ve al aşağı etmek için çeşitli iftiralar atıyor. Halbuki bu yerel seçimlerde, vatandaşın sorunu, köylerin, mahallelerin sıkıntıları oralarda dile getirilmeli. Genel siyasette bunlar olurken, yerel siyasette de benzerlikler oluyor. Kim ne yapmış, yapmamış konuşulmamalı, nezaket kurallarına uyulmalı. Benim Ayvacık için şu projem var , Kazandığımda şunu yapacağım , eğitim, alt yapı, turizm gibi yatırımları buralarda dile getirilmeli. Karşılıklı atışmaları bırakıp, projelerin yarışması lazım ki, milletimiz görsün.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

1 Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

2 Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

3 İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

4 Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

5 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

6 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

7 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

8 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

hızWeb