Yılmaz vizesini kaldıracağım

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, mevcut başkan Yılmaz ın Samsun a giriş vizesi uyguladığını belirterek, Göreve geldiğimiz gün bu vizeye son vereceğim dedi\r\n

 Yılmaz vizesini kaldıracağım
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Vezirköprü İlçesi, belde ve köylerde vatandaş ve esnaf ziyaretleri yaptı. CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Muzaffer Seçgin ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Bülent Tokalıoğlu, belediye meclis üyesi adaylarınında katıldığı gezide Cengiz, ilçe ve köylere hizmet gitmediğini söyledi. Cengiz, Bu geldiğimiz nokta artık insanların nefesinin tıkandığı noktadır. Siz Vezirköprü lüler yıllarca gözünüzü kapattınız bunlara oy verdiniz. Nerede hizmet, nerede ilgi bu köylere seçim dönemlerinde çıktılar, sizin sorununuzu hiç dinlediler mi? Şimdi Samsun u aydınlık yarınlara taşıyacağız diye bir iddia atmışlar ortaya sizin karşınıza çıkıyorlar. Sizin yüzünüze nasıl bakıyorlar, hiç mi yüzleri kızarmıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HİZMETLE TANIŞACAKSINIZ
\n
\n Vezirköprü nün Samsun dan ayrılmak istediğini de belirten Tarık Cengiz şunları söyledi: Sizin haklı sebepleriniz olabilir, Samsun dan kopmak istemenizin nedeni sizlere bu kadar zaman içerisinde hizmet yapılmamış olmasıdır. Ama emin olun Tarık kardeşiniz, size hak ettiği değeri verecek. Vezirköprü yü adına yakışır bir seviyeye ulaştıracaktır. Ben gittiğim her yerde söylüyorum, tutamayacağım bir sözü asla vermem. O yüzden içim rahat verdiğim her sözü tek tek yerine getireceğim. Vezirköprü nün köyleri hizmetle tanışacak, mahalleleri daha yaşanabilir bir hale gelecek. Yolları, suyu, altyapısı tamamlanacak. Ötelenmiş, hor görülmüş bir düzenden çıkacaktır.  
\n
\n  
\n
\n TEK ARAÇLA ULAŞIM
\n
\n Her ilçede olduğu gibi ulaşım sorunun da burada başlı başına bir çile olduğunu belirten CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Önce şunu ifade edeyim, ilçelerimizden Samsun a gelen vatandaşlarımız kaç araçla geliyor ve nasıl geriye dönüyor? Minimum 4-5 araçla  gelip işlerini görüyor ve geriye dönüyorlar? Bitti sevgili Samsun bitti artık bu çileyi çekmeyeceksiniz. 31 Mart sabahı seçimi alırsak ki sizlerin destekleriyle alacağıma eminim eğer tek araçla ilçelerden Samsun a gelip tek araçla geriye dönemezseniz gelin  benden hesapların en ağırını sorun. Bu en büyük sorununuz. Yusuf Ziya Yılmaz Samsun a giriş için resmen vize uygulamış. Ben ve ekibimiz geldiğimizde bu vize kalkacaktır” ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

1 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

2 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

3 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

4 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

5 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

6 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

8 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

Başkentte etil alkol operasyonu

9 Başkentte etil alkol operasyonu

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

10 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

hızWeb