Bunlar rutin yönetici

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, mevcut belediye yönetiminin rutin yönetici olduğunu ve İlkadım a yazık ettiklerini söyledi\r\n

Bunlar rutin yönetici
\n  
\n
\n İlkadım CHP Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş ın düzenlediği ve Berberler Odası Başkanı Zabit Plan ve tekstil imalatçıları ve toptancıları esnafının katıldığı toplantıda, İlkadım ın sorunlarını ve 320 bin nüfuslu İlkadım ın yaşanabilir bir ilçe olabilmesi için çözüm projelerini anlattı.  Tekstil imalatçıları ve toptancıları ile Saathane esnafınından da katıldığı ve yaklaşık 200 kişilinin katıldığı toplantıda konuşan CHP li Yılmaz,  inandırıcı projelerle sahaya çıktığını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n ÇIKIN TARTIŞALIM
\n
\n CHP Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, İlkadım ın reçetesinin kendinde olduğunu ve bunu projelerle ortaya koyduğunu belirterek, Ne yazık ki rakiplerimin de projeleri olsun ve onlarla bunu ilçe halkı için tartışmak isterim. Defalarca söyledim. Gelin bu ilçenin ortak faydalarını kamuoyuyla paylaşalım. Televizyonda açık oturum yapalım. Demokratik olanı bu. Ama yanaşmıyorlar diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n RUTİNİN DIŞINA ÇIKAMADILAR
\n
\n Yılmaz, partili, partisiz İlkadım ın yaşayanları olarak kahvaltıya katılan herkese teşekkür ederek şunları söyledi: Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş a, Berberler Odası Başkanı Zabit Plan a da katkılarından dolayı teşekkür ederim. Sonuçta hepimiz İlkadım bölgesinin  yaşayanlarıyız. Sorunlarımız ortak. Sorunları biliyoruz ve çözümlerini de tespit ettik. Ama lafla değil, projeyle ortaya koyuyoruz. İlkadım a yakışan bir kadro ile bunların inşallah üstesinden geleceğiz. Artık yol, çöp temizlik işleri rutin işler. Belediyecilik değil, olmazsa olmazlar. 320 bin nüfuslu ve 230 bin seçmenli bir ilçenin reel ihtiyaçları ortaya konulmalı. Gelişimin önü açılmalı. Hizmeti hak eden bir İlkadım var. Ne yazık ki, bu zamana kadar burayı yönetenler rutinin dışına çıkamadı.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

2 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

3 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

4 Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

Samsun polisinden zehir baskını

5 Samsun polisinden zehir baskını

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

6 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

7 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

8 Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

9 Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

10 Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

hızWeb