Arkamda ne iktidar ne de holging oldu

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bugüne kadar arkamda ne hükümet ne de holding oldu. Hep halka inandım, güvendim. Onlarda bana inandılar, güvendiler. Halkımın duası ile dimdik ayakta duruyorum dedi\r\n

Arkamda ne iktidar ne de holging oldu
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Denizevleri ve Küçük Kolpınar Mahalleleri nde iki seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Açılışlarda konuşan Başkan Burma, 15 yıl halka, onların desteği ile kendi ayakları üzerinde durarak hizmet verdiğini,  bu dönemde halkın desteğini ve onayını alarak, yoluna devam ettiğini söyledi. Burma, Atakum gelişiyor, değişiyor. Burası yaşanacak yer olduğu için insanlar akın akın buraya göç ediyorlar. Atakumun her sokağında ayak izim, anım vardır. Bugüne kadar kontrolörler, mülkiyeciler, iç denetçiler  peş peşe belediyemize geldiler. Defalarca inceleme yaptılar. Yasalara aykırı bir şey bulamadılar. Çünkü yaptığımız işleri kamu yararına yapıyor, meşru olmayan bir işin içinde olmuyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n 1 NİSAN DA ŞENLİK VAR
\n
\n Halka bir proje kitapçığı dağıttıklarını belirten Burma, Orada ne yaptığımızı ve yapacağımızı anlatıyoruz. Atakumda sizlerle birlikte daha güzel günler göreceğimize inanıyorum. Metin Burma insanları kucaklayarak, kibirlenmeden bir halk adamı olarak hizmet verir. Atakumlular bilir ki,  istediğimizi zaman çağırırız, gelir. Gittiğimiz zaman kapısı açıktır, görüşürüz. Yapabileceği sözü verir, yapamayacakları konusunda bizi kandırmaz, kırmaz. Bütün heyecanımla, bilgimle, birikimimle, projeciliğimle halkın önündeyim, hizmetindeyim. Sizlerin, Atakum un ,Türkiye de örnek gösterilen gelişmesine katkı vereceğinize inanıyor ve güveniyorum. Atakuma sahip çıkın.O na sahip çıkmanız demek, dürüst yöneticilere kendi,,çocuklarınızın,torunlarınızın,torunlarınızın geleceğine sahip çıkmanız demektir. 1 Nisan da belediye binamızın yanındaki meydanda hep birlikte büyük bir şenlik yapacağız şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n PAZAR SÖZÜ VERDİ
\n
\n Küçük Kolpınarlılara  kapalı semt pazarı yapacağı sözünü de veren Başkan Burma, Kamulaştırmayla ilgili sorunumuz var, onu çözdüğümüzde pazarınızın yapımına başlayacağım. Kolpınar da, Atakumla birlikte gelişmeye ve değişmeye devam edecektir. Halkın üzerinde etki yaratamayanlar, proje noktasında tıkananlar, söylemi kalmayanlar bana sataşıyorlar. Dostlarım bana, rakipler sataşıyor,sen niye cevap vermiyorsun diyorlar. Benim Atakumun yarınları için düşündüğüm güzellikler, projeler var,halka onları anlatıyorum.  Boş laflara bakmıyorum, çekişme içine girmedim,girmeyeceğim. Birilerine laf atarak siyaset yapmam, polemiklerin, küçük işler içerisine girmem. Ben uzlaşmacı bir adamım. İnsanları insan olduğu için severim, hiç bir ayırım ayırmam. Herkes birilerini sever ve oy verir ama zaman gelir bakar ki, böyle iyi bir adam var, yaptığı işler ortada, temiz,lekesiz,dürüstçe çalışıyor, bu işi başarıyor der,oyunu tutar ona verir ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n Küçük Kolpınar SKM açılışına, CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz de katıldı. CHPliler adaylarını meşalelerle karşıladı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

1 Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

2 Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

3 Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

4 Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

Düzce'de otomobile silahlı saldırı

5 Düzce'de otomobile silahlı saldırı

İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

6 İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

7 Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

Vali Akın, Mucur ilçesinde covid-19 salgın süreci çalışmalarını inceledi

8 Vali Akın, Mucur ilçesinde covid-19 salgın süreci çalışmalarını inceledi

HAK-İŞ'ten Niğde Hastanesi doktorlarına teşekkür

9 HAK-İŞ'ten Niğde Hastanesi doktorlarına teşekkür

hızWeb