Halka hizmet bizim işimiz

Belediye Başkanı Osman Genç, Canik te hizmetin kitabını yazdıklarını belirterek, Halka hizmet bizim işimiz. Biz insanlarımıza olan sevgimizi yaptığımız hizmetlerle gösteriyoruz. Biz laf değil, icraat yapıyoruz.\r\n

 Halka hizmet bizim işimiz
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yavuzselim Mahallesi nde düzenlenen kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Muhtar Ömer Gezginci nin de katıldığı etkinlikte vatandaşları dinleyen Genç, Biz büyük usta, dünya lideri, belediyeciliğin mimarı Başbakanımızın izindeyiz. Rehberimiz Başbakanımızdır. Belediyecilikte onu örnek alarak ilçemizi 10 yılda eserlerimizle doldurduk. Yaptıklarımız taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanıyor dedi.
\n
\n  
\n
\n BU KADAR YATIRIM BAŞKA YERDE YOK
\n
\n Canik te hizmetin kitabını yazdıklarını belirten Başkan Genç, Halka hizmet bizim işimiz. Biz insanlarımıza olan sevgimizi yaptığımız hizmetlerle gösteriyoruz. Biz laf değil, icraat yapıyoruz. Belki tek tek herkesi kucaklama şansımız yok, ancak ilçemizin dört bir yanına çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız için yaptığımız yatırımlarımızla 7 den 77 ye herkesi kucaklıyoruz. İddia ediyorum, Karadeniz de, belki de Türkiye de bir ilçe belediyesi tarafından yapılan ve yine belediye tarafından çekilen bu kadar yatırım başka hiçbir ilçede yoktur diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÜZEL EVİM PROJESİ MÜJDESİ
\n
\n Yavuzselim Mahallesi nin kendileri için her zaman önemli olduğunu ifade eden Genç, Bu mahallemize güzel yatırımlarımız oldu. İnşallah önümüzdeki dönem burada çok önemsediğimiz bir projemizi uygulayacağız. Daha önce Toptepe Mahallemizde yaptığımız Güzel Evim Mutlu Geleceğim projesi ile Yavuzselim Mahallesi ndeki sıvasız, boyasız binalarımızı boyası, sıvası bizden olmak üzere baştan aşağı yenilerek bu mahallemize estetik bir görünüm kazandıracağız. Halı sahamızı Selanikspor a devrettik, inşallah anaokulumuzu açacağız. Yavuzselim e doğalgaz da gelecek. İnşallah burada da yaşam standartını artırıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

3 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

5 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

6 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

7 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

8 Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

9 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da otomobil ağaca çarptı

10 Samsun'da otomobil ağaca çarptı

hızWeb