Oylarınız boşa gitmeyecek

AK Parti Milletvekili Mustafa Demir, AK Partiye verilen oyların hiçbir zaman boşa gitmeyeceğini belirterek, Vatandaşlarımız, her zaman olduğu gibi oyunu yine Türkiye için hizmeteden AK Partiye verecektir dedi\r\n

 Oylarınız boşa gitmeyecek
\n  
\n
\n  
\n
\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, 30 Mart yerel seçim  çalışmaları kapsamında 19 Mayıs İlçesi nde gerçekleştirilen seçim programlarına katıldı. 19 Mayıs Belediye Başkanı ve adayı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs AK Parti İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özden ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, ilçe seçim koordinasyon merkezinde gerçekleştirilen toplantının ardından, beraberindekilerle birlikte esnaf ziyareti yaptı. Daha sonra ilçe devlet hastanesi, müftülük, ilçe merkezindeki kuran kursu, kaymakamlıkta bulunan resmi kurumları gezen Demir, Kaymakam Kadir Ekinci yi makında ziyaret etti. Demir daha sonra, Düzköy de vatandaşlarla biraraya geldi.
\n
\n  
\n
\n MÜCADELE VERİYORUZ
\n
\n AK Partili belediye başkan adaylarına destek isteyen milletvekili Demir, İnanıyoruz ki, vatandaşlarımız oyunu bu zamana kadar olduğu gibi yine Türkiye için, hizmet eden AK Parti ye verecektir. Çünkü vatandaşlarımız AK Parti ye verilen hiçbir oyun boşa gitmeyeceğini bilir.  Hepimiz ülkemiz ve vatandaşlarımız için mücadele ediyoruz. Halkımız daha rahat yaşasın, en kaliteli hizmeti alsın, huzur içinde olsun, bir eksiği olmasın, Türkiye daha güçlensin, hiç bir ülkeye bağımlılığımız kalmasın, lider bir ülke olalım diye mücadele ediyoruz. Halkımız bizim bu düşüncelerimizi, projelerimizi gördü ve bu zamana kadar destekledi. Şimdi yeni bir seçim sürecine girdik. Yine halkımızın büyük desteğini hissediyoruz ve onların yanımızda olduklarını görüyoruz. Vatandaşın kanaati AK Parti den yanadır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

1 Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

2 Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

3 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

4 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

5 Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

6 Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

7 Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

Silahlı kavgada 1 kişi öldü

8 Silahlı kavgada 1 kişi öldü

Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

9 Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı

10 Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı

hızWeb