Taşçı, Burma ya yüklendi

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı, “Atakum Belediye Başkanı gelişimi yönetmek bir yana neredeyse engellemiş. Ne istihdam, ne turizm ne de yatırım için hiçbir hamle yapılmamış dedi\r\n

 Taşçı, Burma ya yüklendi
\n  
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir’in katıldığı programda Atakum mahalle muhtarları ve AK Parti Atakum mahalle temsilcileriyle buluştu. Programda konuşan Taşçı, Metin Burma’nın gelişimi desteklemek bir yana engellediğini iddia ederek, “Atakum Belediye Başkanı gelişimi yönetmek bir yana neredeyse engellemiştir. Ne istihdam, ne turizm ne de yatırım için hiçbir hamle yapılmamıştır. Peki, Sayın Burma son 5 yıldır ne yapmıştır. Bir önceki dönem seçilirken 81 projeyi hayata geçirmedin. 15 yılda 15 önemli projem var diyemiyorsun. Sen bu halkın vaktini, parasını, geleceğini nasıl harcıyorsun” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n 15 YILDA 15 ÖNEMLİ PROJE YOK
\n
\n Atakum için ortaya koydukları vizyon ve 55de55 Atakum Projeleri sayesinde çok farklı bir seçim atmosferi yaşadıklarını ifade eden Taşçı şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıllar Atakum için boş arsaların bina yapılmasıyla geçilmiştir. Yani doğal gelişimin gereği ve hükümetimizin bu yöndeki hamlelerle konutlaşma artmıştır. İnşaat sektöründe yaşanan bu gelişmeler, nüfus artışını da beraberinde getirmiştir. Bu gelişmeler ışığında ilçemizin nüfusu artmıştır. Ancak bu artışa göre ne bir alt yapı ne de yatırım yapılmamıştır. Kentimiz doğal gelişimini hızla devam ettirirken, bu gelime yön ve katkı vermesi gerekenler süreci kesinlikle yönetememişlerdir. Atakum Belediye Başkanı gelişimi yönetmek bir yana neredeyse engellemiştir. Ne istihdam, ne turizm ne de yatırım için hiçbir hamle yapılmamıştır. Peki, Sayın Burma son 5 yıldır ne yapmıştır. Bir önceki dönem seçilirken 81 projeyi hayata geçirmedin. 15 yılda 15 önemli projem var diyemiyorsun. Sen bu halkın vaktini, parasını, geleceğini nasıl harcıyorsun.” 
\n
\n  
\n
\n MİLLETİN PARTİSİYİZ
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir İSE “Biz birlikteliğin, bir bütünün, güçlü Türkiye hedefinin yolcularıyız. Biz projelerin, yatırımların, devrim niteliğinde çalışmaların yılmaz neferleriyiz. 30 Mart Yeni Türkiye’nin miladı niteliğindedir. AK Parti’yi diğer siyasi yapılardan farklı kılan, özveri ve fedakârlık üzerine kurulmuş dinamik yapısıdır. Bu partinin harcını milletimiz karmıştır. Tabelasını milletimiz kendi elleriyle en yukarıya asmıştır. Girdiği ilk seçimle birlikte kendi iradesini iktidara taşımıştır. Kendi içinden çıkan ve gücünü aldığını halk için ömrünü ortaya koyan başbakanımızı ise muktedir kılmıştır. Yapılanlar, hayata geçen hizmetleri anlatmakla bitirmek mümkün değil. Ancak hepimiz Ak Parti iktidara gelmeden önce ülkemizin hangi durumda olduğunu biliyoruz. Bu kadar kısa bir sürede Cumhuriyet Tarihi’ne sığmayan hizmetler hayata geçirilmiştir” diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

1 Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

2 Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

Samsunspor yol haritasını belirledi

3 Samsunspor yol haritasını belirledi

Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

5 Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

6 Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

7 Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

8 Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

9 Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

Samsun'da 2019 kaza bilançosu: 105 can kaydı, 5 bin 264 yaralı

10 Samsun'da 2019 kaza bilançosu: 105 can kaydı, 5 bin 264 yaralı

hızWeb