Tok tan iki proje

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, kongre, toplantı ve tiyatro gösterilerine ev sahipliği yapacak şehir tiyatrosu ve kongre ve kültür sarayı projelerini hayata geçireceklerini söyledi\r\n

 Tok tan iki proje
\n  
\n
\n AK Parti Derebahçe Seçim Koordinasyon Merkezi, miting gibi açılışla hizmete girdi. Açılışa, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n 17 ARALIK DARBE GİRİŞİMİDİR
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, istikrar ve istikbali baltalamaya çalışan karanlık odakların AK Parti’nin 12 yıllık iktidarından rahatsız olduklarını söyledi. Koşan değil, emekleyen bir Türkiye isteyenlerin AK Parti iktidarını yıkmak için her türlü sinsi planlarını devreye koyduğunu belirten Köktaş, “ 2007’de muhtıra, 2008’de kapatma, 17 Aralık’ta darbe yapmak isteyenlerinin tüm oyunlarına karşı AK Parti oyunu arttıran bir parti olmuştur. Halkımız 17 Aralık komplosunun bir darbe girişimi olduğunu gördü. Allah’ın izniyle sizlerin teveccühüyle 30 Mart Mahalli İdare Seçimleri AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanacaktır” dedi.  
\n
\n  
\n
\n KONGRE VE KÜLTÜR SARAYI 
\n
\n İlkadım’ı geleceğe taşıyacak projelerini sırasıyla açıklayacağını belirten Tok, Projelerle konuşarak, iktidar belediyesi olmanın tüm avantajlarını vatandaşa hizmet olarak sunacaklarını kaydetti. Ulusal ve uluslar arası kongre ve toplantılara ev sahipliği yapacak büyük bir Kongre ve Kültür Sarayı projesini İlkadım’a kazandıracaklarını söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “ Samsun’un metropol kenti olan İlkadım’da büyük bir eksiklik olarak gördüğümüz ilçemizin tarihine ve kimliğine yakışır bir kongre ve kültür sarayı yapmayı hedefliyoruz. İlçemizin sosyal ve kültürel alandaki boşluğunu dolduracak ve çok amaçlı olarak hizmet verecek kongre ve kültür sarayımızda, ulusal ve uluslar arası kongre, toplantı, konferans ve sempozyumlar yapılabilecek” diye konuştu.
\n
\n   
\n
\n ŞEHİR TİYATROSU
\n
\n Çocuk ve gençlere sanatı sevdirmek ve onların tiyatral yeteneklerini ortaya çıkarmak istediklerini söyleyen Tok, İlkadım’a büyük bir şehir tiyatrosu kazandırmayı arzu ettiklerini ifade etti. Tiyatroyu sevdirmek, geleceğin teminatı çocuk ve gençlerin sanatla meşgul olmasını sağlayarak eğitilmesini  hedeflediklerini kaydeden Tok, ulusal ve yerel boyutta tiyatro gösterilerine ev sahipliği yapacak İlkadım şehir tiyatrosunu kuracaklarını kaydetti.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

 Kan donduran ifadeler

3 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

4 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 15 yaralı

5 Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 15 yaralı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

6 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

26 Mayıs Salı Samsun hava durumu

7 26 Mayıs Salı Samsun hava durumu

Samsun'da camilerle ilgili karar

8 Samsun'da camilerle ilgili karar

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

9 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

3 gündür mahsur kalan yavru kediyi kurtardılar

10 3 gündür mahsur kalan yavru kediyi kurtardılar

hızWeb