SAMSUN SAHİP ÇIKARSA SÜPER LİG YAŞATIRIZ

Ligde güzel bir gidişatları olmasına rağmen hedeflerinin 3 puan gerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Emin Kar, Play-Off için 64 veya 65 puan yeterli. Ancak biz daha Play-Off barajını geçip daha üst sıralarda yer almak istiyoruz. Sıkıntılara rağmen rağ

SAMSUN SAHİP ÇIKARSA SÜPER LİG YAŞATIRIZ
\n  
\n
\n DOBRA DOBRA AÇIKLAMALAR  
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar, ligde bulundukları konum, Bucaspor maçı, Play-Off barajı puanı, futbolcular ve kalan karşılaşmalarla ilgili açıklamalar yaptı. Hedeflerinin 3 puan gerisinde kaldıklarını ifade eden Kar, Play-Off barajının ise 64 veya 65 olacağını, futbolcuların maddi sorunlara rağmen karakterli bir duruş ortaya koyduğunu vurguladı. 
\n
\n  
\n
\n 3 PUAN GERİDEYİZ
\n
\n Ligin ilk yarısın 28 puanla tamaladıklarını ve ikinci devredeki çıkışlarıyla birlikte 49 puana ulaştıklarını ifade eden Başkan Emin Kar,
\n
\n Ancak belirlediğimiz hedefin  3 puan gerisindeyiz. Şu anda 52 puanda olabilirdik. Bu benim düşüncem. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında aldığımız galibiyetler bizi hedefin içerisinde tuttu dedi. 
\n
\n  
\n
\n HEPSİNİ KAZANACAĞIZ 
\n
\n Bu haftayı bay geçeceklerini hatırlatan Başkan Emin Kar, şunları söyledi: Ligde 9 maçımız kaldı. 5 i kendi sahamızda 4 ü deplasmanda. Ayrım yapmadan hepsinde galibiyet için oynayacağız. Kendi sahamızda zaten kazanıyoruz.  İkinci devrede içeride oynadığımız maçların dördünü kazandık şimdi 5 i kaldı. 
\n
\n  
\n
\n ANKARASPOR MAÇI FİNAL 
\n
\n Onlarıda kazanacağız ve yolumuza devam edeceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirip Bucaspor maçına çok hazır bir takım olarak çıkmak istiyoruz. Yüzümüzün akıyla Bucaspor maçından çıkacağız inşallah.  Ondan sonra final maçlarımızdan Ankaraspor deplasmanına gideceğiz. 
\n
\n  
\n
\n PLAY-OFF İÇİN 65 PUAN YETER 
\n
\n Senelerdir ortalama olarak maç bışana 1.86 puan tutturan veya ona yaklaşan ekipler Play-Off a kalıyor. İstatistikler böyle diyor. Biz şuanda bu ortalamayı yakalamış durumdayız. Sezon sonunda da Play-Off barajının 64 veya 65 puanı bulacağını düşünüyorum. Bu puan Play-Off a kalmak için yeter. Ancak biz bu puan barajını geçip daha üst sıralarda yer almak istiyoruz. 
\n
\n  
\n
\n FUTBOLCULAR KARAKTERLİ 
\n
\n Tabi bu hedefimize giderken bazı gerçekleri unutmamak lazım. Futbolcularımızın duruşu alkışlanmalı. Hepsinin karakterli duruşları var. Sıkıntılara rağmen inanılmaz mücadele örneği gösteriyorlar. İnşallah Samsun halkı sahip çıkar kulübe. Biz de çok istediğimiz Süper Lig e çıkarak bu sevinci  onlara yaşatırız.  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

1 Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

2 Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

3 Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

4 Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

5 Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

6 Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

7 Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

8 Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

9 Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

10 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

hızWeb