Başbakanımızı yedirtmeyeceğiz

AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 30 Mart ta yapılacak yerel seçim öncesinde bazı kesimlerin Başbakan Erdoğan ı yıpratma gayreti içerisinde olduğunu belirterek, Meydanlarda hakaretler yağdıranlar merak etmesin, biz Başbakanımızı yedirtmeyeceğiz

 Başbakanımızı yedirtmeyeceğiz
\n  
\n
\n  
\n
\n 30 Mart ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına Tekkeköy İlçesi nde devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Seçim öncesinde meydanlarda projeler yerine hakaretlerin, ses kayıtlarının konuşulduğuna dikkati çeken Demir, bunların Başbakan Erdoğan ı yıpratmak için yapıldığını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY’DE YOĞUN PROGRAM
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar ve İlçe Başkanı Yusuf Güngör ile birlikte yoğun bir program gerçekleştirdi. İlk olarak Büyüklü Mahallesi nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Demir ve beraberindekiler, sorun ve talepleri dinleyip, yerel seçimde AK Parti ye oy verilmelerini istedi. Karatuzla Köyü nde düzenlenen açık hava toplantısına da katılan Demir, Seçim Koordinasyon Merkezi nde de geniş katılımlı 2 ayrı toplantıya katılarak, partililere gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n HALKIN BÜYÜK TEVECCÜHÜ VAR
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde yoğun programlar gerçekleştiğini belirten Demir, Her gün farklı bir ilçede, farklı yerlerde programlar gerçekleştiriyoruz. Bugün de Tekkeköy deyiz. Halkımızın büyük bir teveccühü var. Son yaşanan gelişmelerle, siyaset gündemi, yerel seçimleri değil, kim kimi dinlemiş, kim kime ne demişe çekiliyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ı yıpratmak ve oy oranımızı düşürmek için el birliğiyle çalışıyorlar. Fakat bunu başaramayacaklar, Tekkeköy ün köylerinde, mahallelerinde, sokaklarında bunu anlayabiliyoruz. Meydanlarda hakaretler yağdıranlar merak etmesin, biz Başbakanımızı yedirtmeyeceğiz. Bu yüzden, yaklaşan seçimlerin önemi büyük dedi. 
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy programı boyunca vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Demir ve Togar, Başbakan Erdoğan ın 25 Mart ta Cumhuriyet Meydanı nda yapacağı mitinge herkesi davet etti. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

5 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

10 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

hızWeb