O nun arkasında Türk milleti var

AK Parti Milletvekili Mustafa Demir, Ne yaptılarsa Başbakanımızı, AK Parti yi yıkamadılar, şimdi kara propagandalarla yollara düştüler. Durduramazsız, çünkü Başbakanımız ın arkasında Türk milleti var, halkımızın duaları var dedi\r\n

 O nun arkasında Türk milleti var
\n  
\n
\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye nin önemli bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın Türkiye için, milleti için mücadele ettiği, bağımsız Türkiye nin temellerini attığı, milli iradenin temsilcisi, ülkeyi güçlendirdiği, başka ülkelere muhtaç devlet konumundan çıkardığı, halk insanı olduğu için hedef alındı dedi.
\n
\n  
\n
\n YOĞUN PROGRAM 
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım İlçesi nde gerçekleştirilen seçim programlarına katıldı. AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karaca ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir,  programına Samsun İkinci El Otogalericiler Sitesi nde düzenlenen toplantıyla başladı. Oto galericilerin sorunları ve taleplerinin dinlendiği toplantıda, hükümet ve yerel yönetim çalışmaları hakkında bilgi verildi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ise Samsun Kadım Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ziyaret edildi. Hastane yönetici ve başhekimi Uzm. Dr. Halil Keskin in refakatında yeni doğum yapan annelere, çalışanlara İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok ile birlikte karanfil veren milletvekili Mustafa Demir, daha sonra Anakent Sosyal Tesisleri nde kadınlara yönelik düzenlenen programa katıldı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril in ve dernek üyelerinin ziyaret edilmesi sonrasında demirciler yokuşunda esnaf gezisi düzenlendi. Gezi boyunca bayanlara hem karanfil verilirken, hem de esnaftan ve vatandaşlardan yerel seçimlerde destek istendi. 
\n
\n   
\n
\n DURDURAMAZSINIZ
\n
\n Gezi sonunda İlyasköy Mahallesi nde bir kıraathanede halk toplantısı gerçekleştirildi. Burada konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye nin gelişimi yönündeki tüm engellerin kaldırılması noktasında AK Parti iktidarının kararlı olduğunu kaydetti. Türkiye de yaşanan son gelişmelere değinen Demir,  AK Parti nin bu ülkenin umudu olduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n Başbakan Erdoğan ın Türkiye için, milleti için mücadele ettiği, bağımsız Türkiye nin temellerini attığı, milli iradenin temsilcisi,  ülkeyi güçlendirdiği, başka ülkelere muhtaç devlet konumundan çıkardığı, halk insanı olduğu  için hedef alındığına dikkat çeken Demir, Bu ülkenin başbakanımıza, AK Parti ye ihtiyacı var. Yıllardır beklenen, Türkiye yi şaha kaldıracak lider devlet yönetiminin başında. Bu herkesce özlemi çekilen bir durumdu. Şimdi ise belli bir kesimi korku sardı. Nasıl durdurursuz. Durduramazsız, çünkü Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan ın arkasında Türk milleti var, halkımızın duaları var diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HER ZAMAN YANINDAYIZ
\n
\n   Ne yaptılarsa Başbakanımızı, AK Parti yi yıkamadılar, şimdi kara propagandalarla  yollara düştüler diyen Demir, Bu yollar iftiralar, kirli projeler, oyunlarla  dolu. Ama artık güçlü bir devlet iradesi var. Her türlü iftira karşısında AK Parti kendini savunur, kimsenin oyunlarına alet olmaz, her kirli oyunu da bozar. Şeffaf bir parti olarak her gün, her an sahada halkımızla iç içe yüz yüzeyiz. Görüyoruz ki, halkımız da bu kirli oyunların,  Başbakanımızın hedef alındığını görüyor. Diyorlar ki, Sayın Başbakanımız her zaman yanınızdayız, AK Parti milli iradenin temsilcisi, emanetçisidir. Bundan sonrada böyle olacak.  Halkın güveni tam ama bize düşen görevler var. Bizler onun gereklerini harfiyen yerine getiriyor, getirmeye de devam edeceğiz dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

 Kan donduran ifadeler

3 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

4 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

5 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 15 yaralı

6 Tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 15 yaralı

Samsun'da camilerle ilgili karar

7 Samsun'da camilerle ilgili karar

26 Mayıs Salı Samsun hava durumu

8 26 Mayıs Salı Samsun hava durumu

3 gündür mahsur kalan yavru kediyi kurtardılar

9 3 gündür mahsur kalan yavru kediyi kurtardılar

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

10 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

hızWeb