Gümbür gümbür geliyoruz

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköylü vatandaşlarımız artık değişim istiyor. Biz de projelerimizle gümbür gümbür geliyoruz dedi\r\n

 Gümbür gümbür geliyoruz
\n    AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı HasanTogar, Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ile birlikte ilçeye bağlı Karışlar, Gökçedere, Yeşildere ve Yağbasan köyleri ile Büyüklü ve Karaduzla mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim koordinasyon merkezi açılışları ile açık hava toplantıları yapan Togar, Tekkeköylü vatandaşlarımız artık değişim istediğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n İKTİDARIN NİMETLERİNİ TATTIRACAĞIZ
\n
\n Belediyeciliğin ekip işi olduğunu belirten Togar, Bu göreve seçildiğimizde, Büyükşehir Belediyesi nden, milletvekillerimizden, bakanlarımızdan, başbakanımızdan Tekkeköy için taleplerimiz olacak. Merkezi iktidarın nimetlerini Tekkeköy halkına tattıracağız. Belediyecilik, seçimlere bir kaç ay kala kömür dağıtmak, köy yollarını yapmak, cenaze törenlerine katılmak değildir. Belediyecilik, seçildiğin günden itibaren her köye, her mahalleye, her vatandaşa hizmet götürmektir. Bizim başbakanımızdan aldığımız ilhamımız var. Projelerimizle gümbür gümbür geliyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY’DE YOĞUN PROGRAM
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar ve İlçe Başkanı Yusuf Güngör ile birlikte, ilçede yoğun bir program gerçekleştirdi. İlk olarak Büyüklü Mahallesi nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Demir ve beraberindekiler, sorun ve talepleri dinleyip, yerel seçimde AK Parti ye oy verilmesini istedi. Karatuzla Köyü nde düzenlenen açık hava toplantısına da katılan Demir, Seçim Koordinasyon Merkezi nde de geniş katılımlı 2 ayrı toplantıya katılarak, partililere gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
\n
\n  
\n
\n BÜYÜKLÜ DE BÜYÜK MİTİNG 
\n
\n Tekkeköy programı boyunca vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Togar, öncelikle bugün saat 13:00 te Büyüklü Mahallesi nde Gençlik ve Spor Bakan Akif Çağatay Kılıç, Milletvekili Mustafa Demir, İl Başkanı Fuat Köktaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın katılımlarıyla gerçekleştireceği mitinge tüm Tekkeköy halkını davet etti.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

1 Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

2 Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

3 Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

4 Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

5 İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

Bahçede alkol alan komşusunu bıçakladı, firar etti

6 Bahçede alkol alan komşusunu bıçakladı, firar etti

hızWeb