İktidar gücü olmadan yaptık

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Biz rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında bakanlıkların yapması gereken hizmetleri bile yaptık hem de arkamız da iktidar gücü olmadan” dedi\r\n

 İktidar gücü olmadan yaptık
\n  
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Hayati Tekin, ilk mitingini Hamzalı Mahallesi’nde gerçekleştirdi. 
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY ÜN KADERİNE 
\n
\n DAMGA VURULACAK
\n
\n Başkan Hayati Tekin, coşkulu kalabalığın tezahüratları arasında meşaleler, havai fişekler eşliğinde vatandaşların omuzlarında miting alanına geldi. Burada halka hitap eden Hayati Tekin, “Bu akşam bu sevgi seliyle birlikte mekanımız Hamzalı. Ama burada Tekkeköy’ün dört bir yanından gelen vatandaşlarımız var, hepiniz hoş geldiniz. Sizlere saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. Sevgili dostlar, büyük olan sizlersiniz, başkan olan sizlersiniz, ben sadece o koltukta fiili olarak oturan bir sıfatım. Hepiniz şunu biliyorsunuz ki amcası, dayısı, kardeşi, halası olmayan Hayati o makamda oturduğu müddetçe o makam sizindir. Genç yaşlı, kadın erkek, çoluk çocuk sele dönen binlerce kişinin buraya bir açılış bahanesiyle toplanmasının asıl amacı Tekkeköy’ün kaderine damga vurmak ve sanayiciye ona buna peşkeş çekmemektir. Tekkeköy’ün asıl sahipleri yolun alt tarafındakiler değil, Tekkeköylülerdir. Değerli dostlar, bu bir miting değil, kendi kendine oluşmuş gelişmiş bir sevgi selidir. Ölçü görmek isteyenler gelsinler buraya baksınlar” dedi.
\n
\n  
\n
\n HALK SANDIKTA CEVABINI VERECEK
\n
\n Başkan Tekin, Hamzalı mitinginin ardından çok sayıda araç konvoyu ile 19 Mayıs Mahallesi Samsun Bulvarı üzerindeki seçim koordinasyon merkezi açılışına geçti. Burada da meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde omuzlarda gelen Tekin, vatandaşlara seslendi. Tekin, Bu akşam burada güzel bir demokrasi şöleni yaşıyoruz. Karşımızda Bahattin Yücel kardeşimizin ve Hasan Togar kardeşimizin seçim büroları var. On milyon lira bile olmayan bütçemizi 37 milyon liraya çıkarttık. Bu halk her şeyi biliyor ve sandıkta da cevabını verecek. Biz rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında bakanlıkların yapması gereken hizmetleri bile yaptık hem de arkamız da iktidar gücü olmadan” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Başkan Tekin daha sonra vatandaşların coşkulu tezahüratları altında seçim koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirdi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

6 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

Bimcell TL Yüklemesi

7 Bimcell TL Yüklemesi

hızWeb