Kadınlar ikinci planda olmayacak

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İstiklal Caddesi nde kadınlara karanfiil dağıttı. Kadınlar ve gençlere yönelik önemli projeleri olduğunu belirten Yılmaz, Kadınlarımız asla ikinci planda olmayacak dedi

 Kadınlar ikinci planda olmayacak
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz, Çiftlik Mahallesi İstiklal Caddesi nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara karanfil dağıttı. Derya Düğün Salonu nda Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe de katılan Yılmaz, Yılın 365 günü kadınlarımız için olmalı ve her gün beraber olmalıyız dedi.
\n
\n  
\n
\n ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR
\n
\n Kadınlara yönelik önemli projelerinin olduğunu söyleyen Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nün bizi bir araya getirmek için bir vesile olduğunu biliyorum. 365 günün her günü, kadınlarımız için olmalı ve yılın her günü onlarla beraber olmalıyız. Kadınlarımız yalnızca önümüzde ya da arkamızda değil, hep yanımızda olmalıdırlar. Onlar bizim anamız, bacımız, kardeşimiz ve eşimiz. Bu nedenle duygularımı en içten dileklerimle ifade ediyorum. İlkadım da kadın sayısı, erkek sayısından yaklaşık 7 bin fazla. Projelerimiz arasında kadınlarımızın ve gençlerimizin iş sahibi olmasına yönelik çalışmalarımız var. Kadınlarımız asla ikinci planda olmayacaklar diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÜCRETSİZ EVLENME HİZMETİ 
\n
\n Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: İlkadım da iki adet nikah salonu açmayı planlıyoruz. 
\n
\n  Buralarda gençlere ücretsiz evlenme hizmeti verilecek. Yalnızca sizin desteklerinizle değil, çevrenizdekilerin de desteği katkılarını bekliyorum. Önümüzde 20 günlük bir süreç var. Allah ın izniyle bir sonraki kutlamayı 30 Mart tan sonra belediyenin organizasyonuyla yapıp, beraberce eğleniriz.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

hızWeb