SÜPER KARAR

Bucaspor karşılaşmasının hedefe giden yolda önemli bir engel olduğunu vurgulayan Nihat Soğuk, Samsunspor u Süper Lig hedefine ulaştırmak için vargücümüzle çalışıyoruz. Bu konuda çok kararlı olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu hedef doğrultusunda Bucaspor

 SÜPER KARAR
\n  
\n
\n SONUNA KADAR VARIZ 
\n
\n Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, Süper Lig hedefleri, Bucaspor maçı ve maddi destek konusunda açıklamalarda bulundu. Takımın bay geçilecek bu haftada çalışmalarına yoğun mesai harcayarak devam ettiğini belirten Nihat Soğuk, Takımız haftlardır çıkıy içerisinde. 12 maçtır mağlup olmuyoruz. Önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız Bucaspor maçı hedefimiz açısından çok önemli. Rakibimizi mağlup ederek hem çıkışımızı sürdürmek hem de yarışta sonuna kadar var olduğumuzu göstermek istiyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n BUCA ÖNEMLİ ENGEL 
\n
\n Ligde her maçın çok zor olduğunu Bucaspor karşılaşmasının da hedefe giden yolda önemli bir engel teşkil ettiğini vurgulayan Nihat Soğuk, Samsunspor u Süper Lig hedefine ulaştırmak için vargücümüzle çalışıyoruz. Bu konuda çok kararlı olduğumuzu belirtmek istiyorum. 
\n
\n Açıkçası Bucaspor u yenmemiz gerek. Önümüzde bir hafta zaman var. Takımımız bu zamanı çok iyi değerlendirecektir. Taraftarımızın muhteşem desteğiyle rakibimizi mağlup edip üç puanın sahibi olacağımıza inanıyorum2 diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n DESTEĞE İHTİYAÇ VAR 
\n
\n Kulübün ekonomik açıdan sıkıntılı  olduğunu tekrarlayan Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, şunları söyledi: Samsun şehrinin Samsunspor a sahip çıkmasının zamanı geldi. Bu takımın desteğe ihtiyacı var. Samsun şehrinde de maddi destek bekliyoruz. İnşallah her geçen gün artarak devam eder. Çünkü bu durum oyuncularımızın motivasyonunu daha çok artırıyor. Biz de ekonomik zorluğu biraz olsun atlatmaya çalışıyoruz
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun şehidini karşıladı

1 Samsun şehidini karşıladı

Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

2 Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

Dehşet veren olay

3 Dehşet veren olay

Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

4 Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

5 Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

6 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

7 Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

8 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

9 06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

hızWeb