İdealist kadınlar ödüllendirildi

Yeşilyurt AVM tarafından organize edilen 1. İdealist Kadınlar Onur Ödülleri Töreni, Samsun Valisi Hüseyin aksoy un katılımıyla gerçekleştirildi\r\n

İdealist kadınlar ödüllendirildi

\n  

\n
\n  
\n
\n Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Samsun da başarı elde eden 8 kadını ödüllendirdi. AVM içerisinde gerçekleştirilen ödül törenine Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım, Yeşilyurt AVM Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yeşilyurt, Yeşilyurt AVM İşletme Müdürü Tuncay Konaçoğlu ve davetliler katıldı.
\n
\n  
\n
\n VALİ AKSOY TEŞEKKÜR ETTİ
\n
\n Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülay Atik ve Samsun Down Sendromlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ulviye Demirci nin ödüllerini veren Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Alanlarında yapmış oldukları çalışmalarla başarıyı yakalamış kadınlarımızı ödüllendirdik. Kadın duyarlılığı ve bu anlamda yapmış oldukları çalışmalar için Yeşilyurt Alışveriş Merkezi ne teşekkür ediyorum. Ödül alan kadınlarımızı yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n DÜNYANIN DENGESİNİ OLUŞTURUYORLAR
\n
\n Samsun Valisi Hüseyin Aksoy un eşi Hülya Aksoy un özgeçmişi ve yaptığı çalışmaların okunmasının ardından ödülünü veren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bütün kadınlarımızın günü kutlu olsun. Dünya her yönüyle bir denge üzerine oturmuş. Sanırım biz bu dengeyi biraz bozduk. Hanımlara pek alan bırakmadık. Doğal denge oluşturulduğunda, kadınlarımıza daha fazla alan bırakırsak daha güzel bir yaşam elde edeceğimizi düşünüyorum. Ödül alan tüm kadınlarımıza başarılar diliyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İDEALLERİNE DUVAR ÖRMEDİLER
\n
\n Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Aynur Yiğit in ödülünü veren Yeşilyurt AVM İşletme Müdür Yardımcısı Neslihan Yavuz Apak ise, İlkini gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getireceğimiz ödül töreninin bizim için anlamı çok büyük. Ödülü alan 8 kadının ortak noktası yalnızca başarılı olmaları değil, idealist kadın olmalarıdır. Onlar kadın olmanın zorluklarıyla, ideallerinin önüne duvar örmediler şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n DİĞER ÖDÜL ALANLAR:
\n
\n Samsun Çarşamba Kumköy İlköğretim Okulu öğretmeni Dilek Livaneli nin ödülünü Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, SAMİKAD Başkanı Münevver Uğurlu ve  LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Sema Danışmaz ın ödüllerini Yeşilyurt AVM Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yeşilyurt ve Samsun Kadın Sığınma Evi MüdürüSevil Bilasa nın ödülünü ise Yeşilyurt AVM İşletme Müdürü Tuncay Konaçoğlu verdi.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

1 Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

2 Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

3 Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

4 İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

5 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

6 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

7 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

8 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

Otobüse çarpmamak için manevra yaptı, bariyerlere çarptı: 2 yaralı

9 Otobüse çarpmamak için manevra yaptı, bariyerlere çarptı: 2 yaralı

hızWeb