Söz verdik mi yaparız

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Biz eski siyasetçiler gibi değiliz. Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermeyiz dedi\r\n

Söz verdik mi yaparız
\n  
\n
\n  
\n
\n Seçim çalışmalarına Havza İlçesi nde devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, mahalle statüsü alacak köyleri ziyaret etti. Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz le birlikte vatandaşın taleplerini dinleyen Demir, yerine getiremeyecekleri sözü vermediklerini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Havza İlçesi nde seçim çalışmaları yapan Demir, AK Parti Havza Belediye Başkanı ve adayı Murat İkiz, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan ve partililerle birlikte, Bekdiğin, Ereli, Kocapınar ve Mismilağaç Köyü nü ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programlarda Demir ve İkiz, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Milletvekili Demir, seçimlerin ardından köylerin ve beldelerin mahalle statüsü kazanacağını ve hizmetin daha iyi yapılacağını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n ESKİ SİYASETÇİLER GİBİ DEĞİLİZ
\n
\n İlçelerde yaptıkları programlarda vatandaşların bazı sorun ve talepleri kendilerine ilettiğine dikkati çeken Milletvekili Demir, İktidar partisi olarak 2002 yılından bu yana milletimiz için projeler üretip, hayata geçirdik. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımız bulunduğu, mahalle, köy ve belde için bazı isteklerde bulunuyor. Bunların hepsini not ediyoruz, yapılabilecek her talebi alıyoruz. Eski siyasetçiler gibi, Tamam söz verdik yapacağız deyip, yapmayanlardan değiliz. Bir zamanlar, seçim dönemi kapıları çalarlar, oy isterler, söz verirler giderler, seçildiklerinde bir dahaki seçim kadar gelmezlerdi. Bu anlayış, AK Parti iktidarıyla son buldu. Biz, yerine getiremeyeceğimiz hiçbir sözü vermiyoruz. Seçim olsun, olmasın, köy köy, mahalle mahalle geziyor, programlar yapıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n HAVZA İÇİN DAHA ÇOK PROJEMİZ VAR
\n
\n Havza Belediye Başkanı ve adayı Muraz İkiz de, seçimlerin ardından hayata geçirecekleri projeler olduğunu belirterek, Pazar yeri, istihdamı artıracak sanayi bölgesi gibi pek çok projemiz var. Sizlerin desteğiyle seçimlerden güçlü bir şekilde çıkarsak, projelerimizi hayata geçireceğiz. Havza AK Parti döneminde, nereden nereye geldi. Bu hizmetleri Başbakan Erdoğan dan aldığımız destekle gerçekleştiriyoruz. Daha yapılacak çok işimiz var diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

2 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

4 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

6 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb