DEMİRTAŞ A SEVGİ SELİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, büyük ilgi gördüğü Hastanebaşı Mahallesi nde seçim bürosu açılışını yaptı. Başkan Demirtaş, kentsel dönüşüm konusunda halkın mağdur etmeyeceklerini belirterek, İlkadım ilçesine vizyon kazandıracak gelecek nesil

DEMİRTAŞ A SEVGİ SELİ
\n  
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı ve MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında Hastanebaşı Mahallesi ndeki düzenlenen seçim bürosu açılışına katıldı. Mahalle halkının sevgi gösterisi ile karşılanan Necattin Demirtaş, seçim bürosu önüne kadar meşaleler ve davul-zurna eşliğinde yürüdü. Havai fişek gösterilerinin ardından Yıldırımlar Mehteran Gurubu nun gösterisine eşlik etti.
\n
\n  
\n
\n MAĞDUR EDİLMEYECEK
\n
\n 5 yıllı süre içinde yapılan çalışma ve projeleri anlatan Başkan Demirtaş, İlkadım ilçesi belediye sınırlarında afet riski olan alanlara yapılacak kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdi. Başkan Demirtaş, İlkadım ilçesinde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm projesi Büyükşehir Belediyesi Meclisi nde kabul edildiğini belirterek, Bu yasa kapsamında Kadıköy Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Hastanebaşı Mahallesi, Kökçüoğlu Mahallesi ve Anadolu Mahallesi ni içine alan mahallelerimizde kentsel dönüşüm çalışmalarına başlanacak. Benim burada dikkat ettiğim nokta, kentsel dönüşüm çalışması yapılırken halkımızın mağdur edilmemesidir. İlkadım ilçesine vizyon kazandıracak gelecek nesillerimizi kurtarmak adına yapılacak kentsel dönüşüm çalışmalarında haktan ve halkımızdan yana olacağız. Eğer kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında ben halkımıza haksızlık yapıldığına inanırsam sizlerle birlikte sizin yanınızda olacağıma söz veriyorum. Sizin haklarınızı savunurken çadır kurmak gerekirse bende o çadırda sizinle birlikte bekleyeceğim ve haklarınızı birlikte savunacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n BİZ HALKTAN YANAYIZ
\n
\n Kentsel dönüşümün gerekliliğine de vurgu yapan Başkan Demirtaş, Biz halktan yanayız. Ama şu bir gerçek ki biz bu bu alanlarda kentsel dönüşümü gerçekleştiremezsek ilçemiz göç veren, terk edilen bir yapıya kavuşacak. Burada haktan ve halktan yana bir çalışma ile insanlarımızı mağdur etmeden geleceğe taşımak adına bir çalışma yapılmalıdır” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ardından seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Seçim bürosu açılışına MHP İlkadım İlçe Başkanı Köksal Şimşek ve belediye meclis üyesi adayları da katıldı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

7 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

hızWeb