Büyük hedeflerimiz var

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hayalleri tek tek hedefe, hedefleri de tek tek gerçeğe ulaştırdık. Şimdi, çok daha büyük hedeflerimiz, çok daha büyük hayallerimiz var dedi.\r\n

Büyük hedeflerimiz var
\n   Seçim çalışmalarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hacıismail Mahallesi nde düzenlenen kahvaltıda vatandaşlarla biraraya geldi. Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Muhtar Nazif Tanyıldız ın da katıldığı kahvaltıda vatandaşlarla sohbet eden ve yoğıun ilgiyle karşılaşan Başkan Genç, Canik te 10 yılda hayalleri gerçek yaptıklarını, şimdi daha büyük hedeflerinin olduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n ÇOCUKLARIMIZA MİRAS BIRAKACAĞIZ
\n
\n İlk planda hedeflerinin 2023 olduğunu ifade eden Başkan Genç, 10 yılda Canik te çok şey yaptık. Bundan sonra önümüzdeki dönem daha çok çalışarak, daha bir azimle, kararlılıkla çalışarak, inşallah 2023 hedeflerini tek tek tutturacağız. Arkasından çocuklarımıza bir vizyon bırakacağız. Bir miras bırakacağız. 2053 hedeflerine koşmalarını isteyeceğiz. Niye? Çünkü, 1453 İstanbul un fethi. Onun için 2053 çok önemli. Onun ardından torunlarımız, biz görmeyeceğiz ama yavrularımız görecek. 2071 hedeflerine onların koşmasını isteyeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEK DERDİMİZ HAKK IN RİZASINI KAZANMAK
\n
\n Canik te büyük işler başardıklarını belirten Genç, 10 yıl önce birileri bizim hedef olarak gördüğümüz seviyelerin hayalini dahi kuramıyordu. İşte bugün hayali dahi kurulamayan o seviyelere ulaştık. Hayalleri tek tek hedefe, hedefleri de tek tek gerçeğe ulaştırdık. Şimdi, güzel ilçemiz için çok daha büyük hedeflerimiz, çok daha büyük hayallerimiz var. İnşallah bu hedeflerimizi de birlikte gerçekleştireceğiz. Tek derdimiz var, Hakk’ın ve halkın rızasını kazanmak. Bu aziz millet bize, ’Allah sizlerden razı olsun’ desin, inanın bize bu yeter ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n HACIİSMAİL E GÜZEL EVİM PROJESİ
\n
\n Hacıismail Mahallesi nde yapacakları çalışmalardan da bahseden Genç, Hacıismail Mahallemizde önümüzdeki dönem Güzel Evim Mutlu Geleceğim Projesini uygulayarak buradaki sıvasız, boyasız evlerimizi estetik bir görünüme kavuşturacağız. Bunun boyası, sıvası bize ait olacak. Yine bu mahallemize inşallah doğalgaz gelecek. Hacıismail Mahallemizdeki çocuklarımız ve gençlerimiz için halı saha yapacağız. Bizim işimiz icraat şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu polisi şehit eden zanlı kaçamayacağını anlayınca teslim oldu

1 Samsunlu polisi şehit eden zanlı kaçamayacağını anlayınca teslim oldu

Samsunlu Şehit Polisin Naaşı baba ocağında

2 Samsunlu Şehit Polisin Naaşı baba ocağında

Polisten kaçan şüpheliyi apartman sakini pompalı tüfek ile vurdu

3 Polisten kaçan şüpheliyi apartman sakini pompalı tüfek ile vurdu

Samsun'a uçuşlar başlıyor

4 Samsun'a uçuşlar başlıyor

Cesedini elbisesinden teşhis etti, feryatları yürekleri yaktı

5 Cesedini elbisesinden teşhis etti, feryatları yürekleri yaktı

5 kişiyi öldürerek kaçan 2 zanlı yakalandı

6 5 kişiyi öldürerek kaçan 2 zanlı yakalandı

Samsun şehidini son yolculuğuna uğurluyor

7 Samsun şehidini son yolculuğuna uğurluyor

İki aile arasında çıkan kavgada kan aktı: 1 ölü, 1 yaralı

8 İki aile arasında çıkan kavgada kan aktı: 1 ölü, 1 yaralı

Feci trafik kazası: 2 ölü

9 Feci trafik kazası: 2 ölü

O anları böyle seyrettiler

10 O anları böyle seyrettiler

hızWeb