Millet varsa biz varız

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Biz varsak siz varsınız diyen ve halkımıza tepeden bakan siyasi dönem bitmiştir. Bu dönem çok gerilerde kalmıştır. Artık, millet varsa biz varız dedi\r\n

 Millet varsa biz varız
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Bakırpınar, Üçpınar, Sarıköy, Taşköprü ve Karamandere köylerini ziyaret etti. Ziyaretlere AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ve AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven de katıldı. Başkan Şahin, ziyaretlerde gösterilen sevginin inanılmaz olduğunu, vatandaşların yağmur ve soğuğa rağmen alanları doldurduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n VATANDAŞ DESTEK VERİYOR
\n
\n Şahin, ziyaretlerde seslendiği vatandaşlara hizmetlerini anlatarak destek istedi. Başkan Şahin, Bafralı hemşehrimiz, yeni hastanemizi ve 28 okulumuzu Baframıza kazandıran, her zaman yanımızda olan Samsun Milletvekilimiz Sayın Ahmet Yeni, gece ve gündüz demeden çalışan AK Parti Bafra ilçe başkanımız Sayın Tuncay Yurduseven başkanımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, belediye meclis üyesi adaylarımız ve gönlü Türkiye ve Bafra sevdası ile dolu arkadaşlarımızla birlikte 5 köyümüzü daha ziyaret ettik. Artık Biz varsak siz varsınız diyen ve halkımıza tepeden bakan siyasi dönem bitmiştir. Hemşehrilerimiz, Siz varsanız biz varız diyenlere destek veriyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEPEDEN BAKMA DÖNEMİ BİTTİ
\n
\n Başkan Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü: Bakırpınar’da, Üç pınarda, Karamandere’de, Taşköprü’de, Sarıköy’de olduğu gibi 114 köyümüzde 4 beldemizde 21 mahallemizde halkımız bizleri onurlandırdı. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.  Biz varsak siz varsınız diyen ve halkımıza tepeden bakan siyasi dönem bitmiştir. Bu dönem çok gerilerde kalmıştır. Artık, Millet varsa biz varız. Siz varsanız milletvekili var. Siz varsanız belediye başkanı var. Siz varsanız başbakan var. Kısacası millet iradesi dönemi vardır. Biz sizlere güveniyor siz varsanız biz varız diyoruz. Biz daima millet daima hizmet diyoruz.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Malatya'da arının soktuğu şahıs hayatını kaybetti

1 Malatya'da arının soktuğu şahıs hayatını kaybetti

15 Temmuz şehitleri için camilerden sela sesleri yükseldi

2 15 Temmuz şehitleri için camilerden sela sesleri yükseldi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ruhu Sancaktepe'de yaşatıldı

3 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ruhu Sancaktepe'de yaşatıldı

Bakan Koca'dan duygulandıran 15 Temmuz paylaşımı

4 Bakan Koca'dan duygulandıran 15 Temmuz paylaşımı

Paris'te 15 Temmuz şehitleri anıldı

5 Paris'te 15 Temmuz şehitleri anıldı

Kan bağışına koştular

6 Kan bağışına koştular

15 Temmuz'un yıl dönümünde Gaziosmanpaşa'da demokrasi nöbeti

7 15 Temmuz'un yıl dönümünde Gaziosmanpaşa'da demokrasi nöbeti

Kayseri'de şehitler için sela okundu

8 Kayseri'de şehitler için sela okundu

Bursa Ulu Caminde selalar şehitler için okundu

9 Bursa Ulu Caminde selalar şehitler için okundu

Asker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı

10 Asker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı

hızWeb