Koruma ordusuz, alnım açık dolaşıyorum

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Ben işlerimi kamu ve halk yararına yaptığım için günah taşımıyorum. Bu nedenle rahatım. Halk içinde de arkamda koruma ordusu olmadan başım dik, alnım açık dolaşıyorum dedi\r\n

 Koruma ordusuz, alnım açık dolaşıyorum
\n  
\n
\n  
\n
\n Alaçamlılar Derneği ni ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Atakum un nereden, nereye geldiğini ilçede yaşayarak bilenlerin çok olduğunu söyledi. Burma, Türkiye nin dört bir yanındaki insanların ilgisini çekiyoruz. Bu Atakum a neler oluyor diyorlar. Burası gelişiyor, değişiyor, biz de orada yer alalım diyor ve buraya göç ediyorlar. 5 yılda 50 bin kişi burada yaşamayı tercih etti. Bu gelişmenin ürünüdür. Atakumlu bunları görüyor ve ben onların adaletine inanıyorum. Atakumluların, gelişen bir yerin önüne engel koymayacak kadar bilinçli olduğuna inanıyorum diye konuştu.  
\n
\n  
\n
\n APARTMAN YÖNETTİN Mİ?
\n
\n Bütün bilgi ve birikimiyle, deneyimiyle kendisini vererek Atakum u ve Atakumluya hizmet etmek için çalıştığını da sözlerine ekleyen Başkan Burma şunları söyledi: Ülke ekonomisinin durumu ortadadır. Bizim belediye olarak kaynaklarımız da bellidir. Buna rağmen, kaynaklarımızı verimli kullanarak bazıları Türkiye çapında pek çok iş ve proje ürettik. Hızla gelişiyor,değişiyor, yıldızlaşıyoruz. Halkın bunu takdir ettiğine inancım sonsuzdur. O nedenle, onların, bu gelişmenin önüne engel koymayarak,devam etmesi yönünde katkı vereceklerine inanıyorum. En azından herkese, sana burayı vereceğiz ama  bilgin, birikimin nedir, sen daha önce apartman yöneticiliği bari yaptın mı, koca kenti nasıl yöneteceksin? diye soracaklardır. Onun sonucunda da değerlendirmelerini yapacak ve bu nadide yeri kime emanet edeceğinize karar vereceksiniz. Benim anlatacaklarım yaptıklarım, yapacaklarım var. Kendi işime bakıyorum. Bu halkın iyi kötü gününde yanında oldum, canla başla çalıştım. hayatım boyunca bütün sınavlardan başarı ile geçtim. Onun ötesinde hep beklediğim notu aldım. Bu sefer de halkın bana geçen not vereceğine inanıyorum.
\n
\n   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Rize'de eşini üç bıçak darbesiyle öldürdü

1 Rize'de eşini üç bıçak darbesiyle öldürdü

Samsun Türkiye'de ilk sırada

2 Samsun Türkiye'de ilk sırada

Otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı

3 Otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı

Bu ilçe ikinci Korona dalgasının şokunu yaşıyor

4 Bu ilçe ikinci Korona dalgasının şokunu yaşıyor

Samsun'da araç yoldan çıktı: 5 kişi yaralandı

5 Samsun'da araç yoldan çıktı: 5 kişi yaralandı

5 kardeşe kurşun yağmuru

6 5 kardeşe kurşun yağmuru

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

7 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

8 Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

Fındık fiyatları ne kadar? 30 Mayıs Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 30 Mayıs Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

10 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

hızWeb