Atakum da siyasi nezaket

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma nın iadeyi ziyaret yaptığı MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Seçim boyunca siyasi nezakete dikkat etmeye çalıştık. Seçim sonuna kadar da bu tavrımızı sürdürmeye devam edeceğiz dedi\r\n

Atakum da siyasi nezaket
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş ı MHP Atakum İlçe Başkanlığı nda ziyaret etti. Her iki adayın belediye meclis üyeleri ile ilçe başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Metin Burma; Daha önce Necdet bey bizi makamımızda ziyarete gelmişti. Biz de onun bu jestine karşılık iadeyi ziyarette bulunmak istedik dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çamaş ise, Seçim boyunca siyasi nezakete dikkat etmeye çalıştık. Seçim sonuna kadar da bu tavrımızı sürdürmeye devam edeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n EN FAZLA 2 DÖNEM YAPARIM
\n
\n Atakum un sorunlarıyla ilgili konularda fikirlerini ifade eden Çamaş, Sayın Başkan şu anda iktidarda biz ise muhalefetteyiz. Bu yüzden yapılan ya da yapılmayanları eleştirmek ve halkımıza anlatmak en başta bizim görevimiz. Ben şunu hemen ifade etmeliyim ki, belediye başkanlığını iki dönemden sonra asla yapmayacağım. Zaten konuşmalarımda bu fikrimi söyledim. Bu işin sevabına talip olan biri olarak belediye başkanlığı yapmak bir enerji işi. Sayın Burma 5. dönem seçimlere giriyor. Allah kolaylık versin dedi.
\n
\n  
\n
\n HALKIMIZ İSTEDİ, ADAY OLDUM
\n
\n Başkan Burma ise kendisinin halkın isteğiyle başkanlığa yeniden aday olduğunu söyleyerek, Bir dönem muhalefette kaldım ve dinlendim. Benim Atakum un kuruluşundan bu yana kentimize emeğim var. Atakum 20 yılda çok büyük mesafe kaydetti. Bunu da halkımızın gördüğünü düşünüyorum. Bu dönem de halkımızın şahsıma vereceği destekle yeniden belediye başkanı olacağıma inanıyorum. Tecrübemiz ve bilgi birikimimizle bu işi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğim diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HAYALİMDEKİ ATAKUM BU DEĞİL
\n
\n Atakum da yapılan hizmetlerin yeterli olmadığını, daha iyisini yapabilmek ve Atakum u layık olduğu seviyeye çıkarabilmek için yola çıktıklarını sözlerine ekleyen Çamaş, Atakum la ilgili konuşulacak çok şey var ama bunları şu anda misafir olan Sayın başkanla burada konuşmak istemem. Zaten halkımıza yapacaklarımızı ve yapılmayanları her yerde anlatıyoruz. Bizim istediğimiz ve özlem duyduğumuz Atakum asla Sayın Burma nın anlattığı Atakum değil. Halkımızında böyle düşündüğünü ve en güzel kararı 30 Mart ta vereceğine yürekten inanıyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Samsun'da cip denize uçtu

3 Samsun'da cip denize uçtu

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Sokak ortasında vahşet

7 Sokak ortasında vahşet

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

8 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

9 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

10 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

hızWeb