SES ŞAMPİYONLUĞA GİTTİ

Samsun Yıldız Kızlar Basketbol İl Şampiyonu Ses Okulları Spor Kulübü, Karadeniz Bölge Şampiyonası için Çorum a gitti. Başkan Yaşar Batur, takıma güvendiğini belirterek, Kızlarımızın Alanya daki final grubuna kadar yükseleceğine inanıyorum dedi\r\n

SES ŞAMPİYONLUĞA GİTTİ
\n    NAMAĞLUP ŞAMPİYON
\n
\n Kurulduğu ilk yılda Samsun Yıldız Kızlar Basketbol İl Şampiyonu olmayı başaran Ses Okulları Spor Kulübü, Karadeniz Bölge Şampiyonası için Çorum a gitti. Mavi- Beyazlılar, burada da birinciliğe ulaşarak Nevşehir deki Türkiye Şampiyonası yarı finallerine katılmayı istiyor. Antrenör Cem Beşiroğlu ve beden eğitimi öğretmeni Nagihan Gökçiçek in çalıştırdığı, Samsun da oynadığı 10 maçı da kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Çorum da 5 maç oynayacak olan Mavi- Beyazlıların rakipleri ise kura çekiminin ardından belli olacak. 
\n
\n  
\n
\n KIZLARIMIZA GÜVENİYORUM
\n
\n Ses Okulları Spor Kulübü Başkanı ve Ses Okulları Genel Müdürü Yaşar Batur, Kurulduğumuz ilk yılda spora büyük önem verdik. Bunun meyvesini de aldık. Basketbolcu kızlarımız Samsun şampiyonu oldu. Ayrıca yine genç kız basketbol takımımız da il ve Karadeniz şampiyonluğunun ardından Tunceli deki yarı finallere katılacak. Benim isteğim, Çorum da ve ardından da yarı finallerde Nevşehir de birinci olarak, Alanya daki finallere katılmak. Takımımızın da bunu başaracağına inanıyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

hızWeb