Şahin den miting daveti

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Zihni Şahin 13 Mart Perşembe günü Saat 13.00 de AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı binamız önünde bakanlarımızın da katılacağı Daima Bafra, Daima Hizmet için Bafra mitingimiz olacak. Tüm hemşehrilerimizi mitingimize

Şahin den miting daveti
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmalarını sivil toplum kuruluşları, belediye çalışanları ve ev ziyaretleriyle sürdürdü. Bafra Belediyesi temizlik işçileri ve fen işleri personeliyle buluşan Başkan Şahin Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Bafra Şubesi, Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şube Başkanlığı ile Bafra Umut Derneği ve Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ni ziyaret etti. Gazipaşa Mahallesi nde ev sohbetine katılan Başkan Şahin, gösterilen ilgiden mutlu olduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n BAKANLAR DA KATILACAK
\n
\n Başkan Zihni Şahin ziyaretlerde şunları söyledi: AK parti olarak Türkiye’nin her yerinde ve her seçimde yerel mitingler yapmakta ve halkımızla buluşmaktayız. 13 Mart Perşembe günü Saat 13.00 de AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı binamız önünde bakanlarımızın da katılacağı Daima Bafra, Daima Hizmet İçin Bafra mitingimiz olacak. Bay ve bayan genç ve yaşlı tüm hemşehrilerimizi bu mitingimize davet ediyor, katılmalarını saygılarımla rica ediyorum.  
\n
\n  
\n
\n NEZAKET ÇAĞRISI
\n
\n Şahin, bir seçim sürecinden geçildiğini, Bafralıların yalan ve kavgaya dayalı bir siyaset istemediğini belirterek, Halkımız nezaket istiyor. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir yarış istiyor. Ben hayatımın her safhasında halkımızın bu beklentilerine uygun yaşadım ve hareket ettim. Siyaset içerisinde yaptıklarımızı anlatmayı, yapacaklarımızı söylemeyi tercih ettim.  İnsanlarımıza hizmet yolunda yapıcı olmak, insanlarımızın huzur ve mutluluğuna dayalı çalışmak gerekir.  İnsan ve hizmet odaklı bir anlayışla görev yapmanın Baframıza ve insanlarımıza daha çok hizmet kazandırdığını görüyorum.  Ben bu yolun ve anlayışın insanıyım.  Biz hizmetlerimizi anlatırken 5 yılda 41 iş makinesi ve araç aldığımızı söylüyoruz.  Resmi var, kendisi var, çalışıyor, çöp topluyor, temizlik yapıyor, asfalt seriyor. Yol açıyor ve Herkes görüyor. Hemşehrilerim biliyor. Şimdi başka biride bunlar alınmadı diyor.  Bilinmesi gerekir ki, İnsanların gözünün içine bakarak yalan konuşmak, konuştuğunun da yalan olduğunu bilerek yalan konuşmak sonuçta kaybetmeye mahkûm olan bir anlayıştır.  Bu yolla birilerini itibarsızlaştırmaya çalışırken halkımız bu yapılanı anlar ve o kişi kendin itibarsızlaştırmış olur. Bu durumlara düşmeye gerek yok. Bu  nedenle sevgi, saygı ve nezaket diyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

1 Şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'da

Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

2 Erdoğan'ın görüştüğü şehit babası: "Vatanımız, milletimiz, devletimiz sağ olsun"

Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

3 Korona virüsten dolayı kurulmayan pazar yeniden açıldı

İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

4 İzmir'de kısıtlamanın ilk gününde 902 bin lira ceza kesildi

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

5 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

6 Önce otomobille sonra yayan kaçmaya çalışan vatandaşa 2 bin 798 TL'lik trafik ce

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

7 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

8 Kastamonu'da bir köy karantinaya alındı

hızWeb