Tunceli de bir polis şehit oldu

Tunceli deki olaylar sırasında bir polisin kalp krizi geçirdiği öğrenildi.\r\n

Tunceli de bir polis şehit oldu
\n  
\n
\n  
\n
\n Tunceli Devlet Hastanesi Başhekimi Erdem Kaya, gazdan etkilenerek hastaneye kaldırılan polis memurunun şehit olduğunu açıkladı.
\n
\n  
\n
\n ZIRHLI ARAÇTA KALP KRİZİ GEÇİRDİ
\n
\n Polis memurunun zırhlı aracın içerisinde kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Vali Güner, şehit polis memuru Ahmet Küçüktağ ın gazdan etkilenerek kalp krizi geçirdiği iddialarına ilişkin makamında İl Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz ile açıklamalarda bulundu.
\n
\n  
\n
\n GAZDAN DEĞİL, ATILAN TAŞLARIN STRESİNDEN
\n
\n Ahmet Küçüktağ ı görevli olduğu ekip otosu içinde aniden rahatsızlanması sonucu kaybettiklerini dile getiren Güner, şöyle konuştu:
\n
\n  
\n
\n Bu olaylarla ilgili olarak kamuoyunda, haber programlarında altyazı şeklinde protestolar ve personelimizin şehit olmasıyla ilgili olarak gazdan etkilenerek vefat ettiği şeklinde yanlış ifade ve tespitler yapılmaktadır. Bize İl Emniyet Müdürlüğümüz ve birlikte olay anında yanında görev yapan ekip arkadaşları, gece boyunca görev mahallinde gazlı ortama girmedikleri ve şiddet başladığı zaman topluluğa müdahale etmek için yanlarında bulunan gaz maskesini de takmaya da ihtiyaç duymadıkları şeklinde amirlerine ve arkadaşlarına, yanında bulunan arkadaşlarımız beyanda bulunmuşlardır. Tam tersine yanında bulunan arkadaşları, gazdan ziyade adeta araçlarına bir taş yağmuru şeklinde yoğun bir taş yağmuruna tutuldukları ve bundan dolayı da ciddi bir stres yaşadıklarını paylaşmışlardır ve şu anda da Emniyet Müdürlüğünün konuyla ilgili tespitleri devam etmektedir.  
\n
\n  
\n
\n TAŞ YAĞMURU OLDU
\n
\n Ayrıca konuyla ilgili savcılık tarafından adli işlem sürdürüldüğünü belirten Güner, şunları kaydetti:
\n
\n  
\n
\n Yanındaki arkadaşlarının gazlı bir ortama maruz kaldıkları yönünde Emniyet Müdürlüğü ne, amirlerin bir beyanları olmamış ve böyle bir tespit de Emniyet Müdürlüğü tarafından aracın bulunduğu yer itibariyle yapılmamıştır. Aracın bulunduğu yerde taşlı bir ortamın, taş yağmurunun olduğu tespiti yapılmıştır, konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğünün tespit çalışmaları devam etmektedir. Burada bizim tek tespit ettiğimiz şey, gazdan daha ziyade aracın etrafında yoğun bir taş yoğunluğu tespit edilmiştir. Konuyla ilgili adli tahkikatlar devam etmektedir.
\n
\n  
\n
\n EMNİYET MÜDÜRÜ: BAŞIMIZ SAĞOLSUN
\n
\n Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, twitter hesabından başsağlığı mesajı paylaştı.   Bir evladımızı, polis memuru Ahmet Küçüktağ ı görevli olduğu ekip otosu içinde aniden fenalaşması sonucu kaybettik. Başımız sağolsun. Kamuoyunda gazdan etkilenerek rahatsızlandığı şeklinde yanlış bilgiler dolaşmaktadır. Kurumum tarafından bu yönlü bir bilgi edinilmiş değildir. Birlikte görev yapan ekip arkadaşları gece boyunca gazlı ortama girmedikleri ve gaz maskesi takmaya hiç ihtiyaç duymadıklarını söylemiştir dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

4 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

5 Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

6 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

7 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da kayıp genç bulundu

8 Samsun'da kayıp genç bulundu

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

9 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

10 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

hızWeb