Yılmaz tükenmişlik sendromunu yaşıyor

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr Ferhat Günaydın, Başkan Yılmaz ın tükenmişlik sendromunu yaşadığını belirterek, Artık koltuğu, Samsun un iş-aş derdini dertlenmiş insanlara bırakma zamanı geldi dedi

Yılmaz tükenmişlik sendromunu yaşıyor
\n MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, mevcut başkan Yusuf Ziya Yılmaz ın 15 yılda yüzünün eskidiğini, heyecanını kaybettiğini, son 5 yıldır hizmet yapmadığını, Samsunlunun iş ve aşı için çaba sarfetmediğini belirterek, Başkan Yılmaz tıp diliyle tükenmişmik sendromunu yaşıyor ve artık koltuktan kalkma vakti geldi diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEHDİDE GEREK YOK
\n
\n Günaydın, seçim çalışmalarını esnaf ve vatandaş gezisiyle sürdürdü. MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, ziyaretlerde projelerini anlatırken, mevcut başkan Yusf Ziya Yılmaz a da eleştirilerde bulundu.  Günaydın,  ilçedeki ve köylerdeki insanların tek araçla şehir merkezine gelememesinin ticareti bitirdiğini kaydederek, Şimdi biz niye bu insanlara ikinci sınıf adam muammelesi yapıyorsunuz?  dediğimiz zaman, olanı söylediğimiz için bizi tehdit etmelerine gerek yok.  Ben sayın başkanın bu kişisel davranış biçimini iyi bulmuyorum. Başkan tıp diliyle tükenmişlik sendromunu yaşıyor. 15 yıldır görev yapıyor ve yüz eskidi. Son 5 yıldır hizmet diye bir şey yok. Kanı donmuş, motivasyonu, aktivasyonu, hedeflerini yitirmiş, Samsunlunun iş- aş  dertlerine sırtını dönmüş ve hayalle, sevdayla işi savuşturmaya çalışıyor. Yani artık bırakma, koltuktan kalkma vakti gelmiş. Artık Samsun un da prdojeleri, sorunlara karşı çözümleri olan insanlara ihtiyacı var ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n PARALAR NEREYE GİTTİ?
\n
\n Samsun da son 15 yılda Samsun dan en az 50 trilyon lira otopark parası topladığını belirten Günaydın şöyle konuştu: Bu paraları kanunen başka bir yere harcayamazsınız. Peki bunca yıldır kaç araçlık otopark  ürettiniz, bu paralar nereye gitti? Sayın başkan 15 yıldır bu şehri idare etmekte. Bu geçen sürede yaptığı ve yapmadıklarını hep birlikte görmekteyiz. Öncelikle sayın başkanın her seçim öncesinde olduğu gibi bu seçim öncesinde de hazırlattığı çalışma kataloguna bakma fırsatım oldu. Şimdi kendisi nasıl görüyor bilmiyorum ama hatırlatmak isterim ki o kitapçıklarda gösterdiği projelerin neredeyse tamamı hayal olmuş. Sanırım bu yüzden Samsun için hayal kurmaya devam ediyor. Hala topladığı otopark paralarını nereye harcadığı konusunda açıklama yapamıyor. Ama imar taklalarıyla legal hale getirdiği otel inşaatına afişini astırabiliyor. Bakınız 2 Mart tarihli gazetelere bakanlar o haberi hatırlayacaktır. Bunun olacağını o günden söylemiştim. Yani demem o ki, beyefendinin yapacağı tüm hamleleri önceden kestirmek için müneccim olmaya gerek yok. Onun kimlerle hangi ilişkiler içinde olduğunu ve kimlere hizmet ettiğini sağır sultan biliyor.  
\n
\n  
\n
\n KURU SIKI ATIYOR
\n
\n Günaydın, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Şimdi gelelim sayın lordumuzun Samsun projelerine. Şimdi şehrin en önemli sorunlarından birinin otoparklar olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Peki var mı onunla alakalı bir proje? Tabi ki yok. Bu da bizim için sürpriz olmadı. Kendisine tüm kamuoyu önünde sesleniyorum. Sen şimdi belediye başkanısın. Yapacağım dediğin projelerin altyapısı hazırlamış olmalısın. Hangi projeni nereye yapacaksın ve bunun için hazırlamış olduğun imar değişiklikleri nerede yapıldı. Bunu bir başkan ve aday olarak açıklamak zorundasın. Eğer açıklayamazsa kendisi her zaman ki gibi hayal kurup, kuru sıkı atıyor demek durumunda kalacağım.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

6 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

Bimcell TL Yüklemesi

7 Bimcell TL Yüklemesi

Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

8 Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

İzmir'de FETÖ operasyonu: 27 gözaltı

9 İzmir'de FETÖ operasyonu: 27 gözaltı

hızWeb