TEMİZ YÖNETİCİYE İHTİYAÇ VAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, 30 Mart seçimlerinde CHP nin ipi göğüsleyeceğini belirterek, Artık Türkiye nin temiz siyasete ve temiz yöneticilere ihtiyacı var dedi

TEMİZ YÖNETİCİYE İHTİYAÇ VAR
\n CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Samsun Milletvekili Haluk Koç ve İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, Fatih Sultan Mehmet Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında, esnaflarla sohbet eden Koç, CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz için destek istedi.
\n
\n  
\n
\n HALKIN İÇİNDEYİZ
\n
\n CHP nin onuru ile siyaset yaptığını belirten Koç, Yaşanan olaylar karşında herkes vicdanını sorguluyor. Daha önce CHP den uzak olan insanlar artık bize yakınlık gösteriyor.  30 Mart ta, haram ile helalin seçiminde, onurlu ve namuslu insanların desteği ile Büyükşehir de Tarık Cengiz, İlkadım da Vedat Yılmaz la ipi göğüsleyeceğiz. 30 Mart ta Büyükşehir ve İlkadım Belediyelerini alacağız. Biz halkımızın içinde, onurlu siyaset yapıyoruz. Türkiye nin artık temiz siyasete ve temiz yöneticilere ihtiyacı var. Adaylarımız, Tarık Cengiz ve Vedat Yılmaz bu ihtiyacı karşılayacak diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb