Çakar ve Akkoyunlu dan Demirtaş a destek

Eski Samsun Milletvekili Mehmet Çakar ile eski İlkadım Belediye Başkanı Necmi Akkoyunlu nun meclis üyesi adayı Orhan Sever in seçim bürosu açılışında Başkan Necattin Demirtaş a tam destek verdiklerini açıkladı

Çakar ve Akkoyunlu dan Demirtaş a destek
\n İlkadım Belediyesi MHP Meclis Üyesi Adayı Orhan Sever in Adalet Mahallesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan seçim bürosu yoğun katılımla açıldı. Açılışa, İlkadım Belediye Başkanı ve MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, eski Samsun Milletvekili Mehmet Çakar, eski İlkadım Belediyesi Başkanı Necmi Akkoyunlu, meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.
\n
\n  
\n
\n REFERANSIMIZ DEMİRTAŞ
\n
\n Seçim bürosu açılışına meşaleler arasında gelen ve büyük sevgi gösterisi ile karşılanan Başkan Demirtaş, mehteran takımı ile birlikte marşlar söyledi. Açılış öncesi konuşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, Bizim dürüst ilkeli siyaset ve hizmet anlayışımızın tek referansı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’dır dedi.
\n
\n  
\n
\n DEMİRTAŞ IN ÖZÜ DE SÖZÜ DE BİR
\n
\n Başkan Demirtaş ve Meclis Üyesi Adayı Orhan Sever in sonuna kadar yanında olduklarını belirten eski İlkadım Belediye Başkanı Necmi Akkoyunlu ise, Ben 5 yıl alnımın akıyla İlkadım halıkna hizmetlerimi yaptım. Öyle bir arkadaşımız geldi ki, yüzüne baktığı zaman insanın gönlü açılıyor, ruhu aydınlanıyor. Sözü bir özü bir. Hizmette ayrısı gayrısı yok. Gece gündüz koşturduğuna ben defalarca şahit oldum. Bu devirde dürüst, namuslu,  vatandaşa yakın vatandaşın içinden birini bulmak çok zor. Demirtaş a kimse hırsız, yolsuz, rüşvetçi, namussuz diyemedi. Böyle insanlara bu milletin, Türk milletinin ihtiyacı var. Elinizi vicdanınıza koyarak oy vermeniz gerekiyorsa Demirtaş a oy verin. Ben yemin ederek söylüyorum. Dürüstlüğüne, özüne, sözüne inanıyorum. Sizlerden onun için desteğinizi istiyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HİZMET SÜRSÜN İLKADIM BÜYÜSÜN
\n
\n Eski Anavatan Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Çakar ise, şu ifadelere yer verdi: Seçim dönemi yaklaştığında arkadaşlarım bana Nereye adaysın diye soruyorlardı. Ben şimdi onlara cevap vermek istiyorum. Ben Büyükşehir e de adayım. İlkadım a da adayım. Belediye meclis üyeliğine de adayım. Ama ben 3 üne oy vermeye adayım. Bu bir mahalli idareler seçimidir. Yani bize en yakın olan insanı seçeceğiz. Bize en yakın bizim hatırımızı bilen bizi adam yerine koyan insanları seçeceğiz. Sakın şunu unutmayın. Bir oy dahi çok önemli. O bir oy son oy olabilir. Ve o son oy da sizin oyunuz olabilir. Onun için aman ihmal etmeyelim. Herkese dilimizin yettiği kadar anlatmaya çalışalım. Gönüllerini alalım. Bir eksikleri varsa bu arkdaşlarımızada eksiklerini hatırlatalım. Ama onlara sahip çıkalım. Hizmet sürsün, İlkadım büyüsün.
\n
\n  
\n
\n DEMİRTAŞ BİZİ ONURLANDIRDI
\n
\n Seçim bürosu açılışı yapılan meclis üyesi adayı Orhan Sever ise, 41 yıllık hayatım boyunca Samsun dan sadece askerlik ve üniversite için ayrılmak zorunda kaldım. Yani hep bu şehirde yaşadım ve bu şehrin sorunlarını yakından görme fırsatım oldu. Necattin başkanımız 5 yıldır çok güzel projelere imza atarak yüzümüze bir leke getirmeden bizi onurlandırdı. Bu dönem bizimle birlikte çalışmak istedi. Biz yenilenen ekibimizle meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla başkanımıza Samsun un ve İlkadım ın gelişiminde katkılar sağlayacağımızı düşünüyoruz. Bu manada hepinizin desteğini bekliyoruz. Akşam yatağa yattığınızda ben 3 adaydan hangisine çoluğumu çocuğumu para kasamı teslime derim diye düşünün ve öyle oy verin. Verdiğiniz karar bizim kabülümüzdür ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n BELEDİYEMİZ MÜFETTİŞLERDEN
\n
\n TEŞEKKÜR ALDI
\n
\n Vatandaşların ve partililerin sevgi gösterileri arasında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım belediye başkanlığına üç aday var ve üçü de birer dönem görev yaptı. Şimdi bu denenmiş adayların yaptıkları işlere dikkat ederek elinizi vicdanınıza koyarak oyunuzu kullanacaksınız. Vicdanınız kimi diyorsa ona oy verin. Ben bugüne kadar bilerek hiç bir yanlışın içinde olmadım. Seçim yaklaştıkça televizyonlarda ve gazetelerde çeşitli söylemler ortaya atılıyor. Bunlara cevap vermek istemiyorum. Bunları yazanlara şunu sormanızı istiyorum. 5 yıllık görev süremizin her bir yılında en az üç kere teftiş gören bir belediyeyiz. Belediyemize müfettişler raporlarında hep teşekkür etmişlerdir. Belediyemizde birisinin yanlış bir işe kalkıştığını görürsem, onu kendi ellerimle adalete teslim ederim. Elinde belgesi olanın da bunu siyasi malzeme olarak kullanmak yerine adaletin tecelli etmesi için adalete teslim etmesi gerekir. Yoksa bunda art niyet ararım. Belediyede bir hizmeti yaparken ince eleyip sık dokuyorum. Müfettişlik damarımızda olduğu için bu tür konularda   bizzat kendim ilgilenirim. Biz bu kadar titizlenirken birileri bizim altımızda bir haltlar karıştırıyorsa bunun hesabını sormakta elbette bize düşer. 59 yaşına kadar adam gibi yaşadım. Bugüne kadar hiçbir yanlışın içerisinde olmadım. Hiç bir zaman da olmayı düşünmüyorum. Belediye başkanlığı benim şeref ve haysiyetimden daha kıymetli bir makam değil. Toplumun içerisinde kafası dik gezmek bizim için daha kıymetli dedi.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNSPOR A DESTEK PROJELERİ
\n
\n Başkan Demirtaş konuşmasının sonunda kendisini evinin penceresinden izleyen Samsunspor Başkanı Emin Kar ı da selamlayarak, Emin Başkan Samsunspor seninle hedefe ulaşacak. Gerçekten çok değerli bir başkanımız var. Şartlar çok ağır. Ama inşallah süper lige çıkarak bu zor şartların üstesinden geleceğiz. Önümüzdeki dönem Samsunspor için bir kaç projemiz var. Zamanı gelince açıklayacağız diye konuştu. Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb