Buca ya odaklandık

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Bucaspor ile zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını belirterek, Ligin sonu yaklaştıkça her maçın önemi daha da artıyor dedi

Buca ya odaklandık
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Bucaspor ile zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını belirterek, Ligin sonu yaklaştıkça her maçın önemi daha da artıyor. Biz maçlarımızı artık tek tek düşünüyoruz. Sırada şimdi Bucaspor maçı var. Tamamen bu karşılaşmaya odaklandık. Oyuncularıma güvenim tam. Yine kazanmak için mücadelemizi ortaya koyacağız. Taraftarımızın da desteğiyle kazanıp bir sonraki maçımızı düşünmeye başlayacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Kıran kıran çift kale 
\n
\n Bucaspor maçının taktiksel provasını gerçekleştiren Kırmızı-Beyazlı ekibin çift kale maçı kıran kırana geçti. PTT 1. Lig de cumartesi akşam saat 19.00 da kendi sahasında Bucaspor ile karşılaşacak Samsunpor, hazırlıklarına devam ediyor. Nuri Asan Tesisleri nde Teknik Direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde gerçekleşen idmana sakatlığı süren Musa Sinan Yılmazer katılmadı.  Erdem Şen, Soner Şahin ve Atilla Özmen ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Kırmızı-Beyazlılar ın idmanı oldukça neşeli geçti. Yaklaşık saat süren idman 5 e 2 orta oyunu ile başladı. Daha sonra ise taktik maçalık çift kale maç yapıldı. Nefesleri kesen çift kale maç adeta kıran kıran geçti.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

1 Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

2 Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

3 Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

4 Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

Düzce'de otomobile silahlı saldırı

5 Düzce'de otomobile silahlı saldırı

İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

6 İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

7 Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

hızWeb