Karahan dan Demir e cevap

Ladik Belediye Başkanı ve MHP Adayı Mehmet Karahan, AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir in İktidar hizmetlerinin Ladik e gelmesine engel oldu iddialarına yanıt verdi. Karahan, İktidar bu kadar zayıf mı ki küçücük bir belediye, hizmetleri engelley

 Karahan dan Demir e cevap
\n  Ladik Belediye Başkanı ve MHP Adayı Mehmet Karahan,  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir in iddialarına cevap verdi. Karahan, Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir, düşmanlık siyaseti değil. Biz genelde olduğu gibi yerelde de, ciddi, güçlü, adaletli ve tarafsız siyaseti yürütüyoruz. Biz tüm halkımızı seviyor ve kucaklıyoruz, ayrıştırmıyoruz. Ancak bizi yok sayanlar,  bizi yok etmek isteyenler ve bizi de halkı da sinek gibi gören ve milletimizin aklını hafife alanlar her zaman olduğu gibi şimdi de var. Bizim mücadelemiz onlarla da olacaktır. Biz bu milletin hizmetkârıyız. Bizi ilçemize gelecek yatırımları engellemekle suçlayıp halkın gözünden düşürmeye çalışanlar halkımızın akl-ı selimi ile alay ediyorlar demektir. Yada küçücük bir ilçe belediye başkanının koskoca T.C. Hükümeti ve onun güçlü iktidarı ile çıkışıyor ve onu engelleme gücünü elinde tutuyor olma durumu asıl güç olan iktidarın zafiyetini ortaya koyuyor demektir ki bu imkansızdır” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ŞAHİT BULSUNLAR 
\n
\n İLÇEYİ TERK EDERİM
\n
\n Başkan Karahan, açıklamasını şöyle sürdürdü: 5 yıllık dönemin hiçbir anında yanımızda olmayanlar Ladik Belediyesi’nin kapısında el izi olmayan ve kapısını açmayanlar hem davetlerimize mazeret belirtip halkı Belediyesiyle buluşturmayanlar ve hatta onu engelleyenler kendi suçlarını unutup yaman hırsız gibi ev sahibinden üstün çıkmaya çalışıyorlar ki bu da son derece mantıksızdır. Evet, TOKİ benden önceki dönemin başlangıç yaptığı hayırlı bir projedir. Allah sebep olanlardan razı olsun. Ancak Belediyenin MHP’ li olması sebebiyle Ladik Belediyesi’nin elinden nasıl alınıp Kaymakamlığa devredildiğini herkes biliyor. Buna AKP’li Meclis Üyeleri de şahittir. Zira Meclis kararlarında onlarında imzaları var. Hakkımda bana ait olmadığı halde kullanılan yalan ifade sahibine aittir ve doğru değildir. Bununla ilgili bir tek şahit bulsunlar ilçemi terk ederim.”
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

1 Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

2 Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

3 Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

4 Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

5 İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

Ehliyetine önceden el konulan alkollü sürücü kaza yaptı, polisten kaçarken tarla

6 Ehliyetine önceden el konulan alkollü sürücü kaza yaptı, polisten kaçarken tarla

Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

7 Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

Elinde pompalı tüfekle ailesine ve polise ecel terleri döktürdü

8 Elinde pompalı tüfekle ailesine ve polise ecel terleri döktürdü

Bahçede alkol alan komşusunu bıçakladı, firar etti

9 Bahçede alkol alan komşusunu bıçakladı, firar etti

Erzincan'da kar ve tipi etkili oluyor

10 Erzincan'da kar ve tipi etkili oluyor

hızWeb