Korkunun ecele faydası yok

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Biz hayallerin değil gerçeklerin peşinden gidiyoruz. korkunun ecele faydası yok. Kendisi bu seçimi kaybettiğinin farkında dedi\r\n

Korkunun ecele faydası yok
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarını  seçim koordinasyon merkezinde vatandaşlarla biraraya geldi. Togar, mevcut belediye başkanına yüklendi. Togar,   Mevcut belediye başkanının 30 Mart ta yapılacak yerel seçimlerin, genel seçim edası içinde geçtiğinden rahatsızlık duyguğunu söylemiş. Ben buradan kendisine soruyorum, be adam neden bu kadar çok gocunuyorsun? Bizlerin saçak altında Sadrazam rüyası gördüğümüzü söylüyorsun, rüyayı gören bizler mi, yoksa sen misin? 2009 yerel seçimlerinde kendi kurduğun hayallare bile inanmayacak projeler sunup benim halkımı kandıran sen değilmisin? Ak Parti ailesi olarak her işimizi ciddiye aldığımız gibi bu seçimdede genel seçim edasında yapıyoruz. Bizler ileriye bakan bir demokrası içindeyiz. Sizler gibi günü, yılı kurtarmanın peşine düşmedik ve düşmeyeceğiz. Eğer sizlerinde gücü yetiyorsa sizde işinizi ciddiye alın, vatandaşımın yakasından elinizi çekin. Biz AK Parti olarak bu seçimin Türkiyenin en önemli seçimlerinden biri olduğunun bilincindeyiz. Bu seçim sadece bir yerel seçim değil Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan a sahip çıkma seçimidir. Milli iradeye sahip çıkma seçimidir. Demokrasiye sahip çıkma seçimidir. Halktan korkanlar bu seçimi basite indirgemeye çalışmaktadır. Ama halkımız Başbakanına ve iradesine sahip çıkacaktır. Sayın başkan seçimin ellerininin uçundan kaydığını anlayınca böyle küçük hesapların içine düşmüştür. Buradan kendisine bir kez daha sesleniyorum, kendi isteğinle seçimlerden çekil yoksa büyük bir hezimete uğrayacaksın. Ayrıca normal vatandaş olarak AK Parti ye ve Hasan Togar a oy verki hizmet nasıl yapılırmış öğrenesin diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
\n
\n Togar açıklamalarını şöyle sürdürdü: Mevcut başkan 2009 yerel seçimlerinde Kule Otel Projesini yapacaklarını söylüyor. Ben elimi vicdanıma koyarak konuşuyorum. 2009 yılında akla hayale gelmeyecek projeler sunup vatandaşı kandırmayı becerdi. 2009 yılından bu yana bahse konu olan projelerin acaba hangisibi yaptı? Projelerin hayata geçmemesinin sebebini 2b sorununa bağlıyor, yahu be adam hala yalan konuşmaktan utanmıyormusun, o arsaların hiç birinin 2b sorunu yok. Eğer 2b sorunu varsa sen oraya restoranı nasıl yaptın, kaçak mı yaptın? Sen hala bir umuttur edasıyla geçen dönem kandırdım bu seferde kandırırım diyorsun ama benim halkım ve seçmenlerim bu sefer bu yalanı yutmayacaklar geçen beş yıl içerisinde yapılmayan boş icraatları herkes gördü yani kısacası takke düştü kel göründü.
\n
\n  
\n
\n KAÇAK YAPI USTASI
\n
\n Mevcut başkanın Tekkeköy e kirli yatırımı önlemek için geldiğini söyleyip durduğunu kaydeden AK parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Mevcut başakan Tekkeköy ilçesine kirli yatırımı önlemek için geldiğini söylüyor. 2009 yılında İlçede bulunan kömür ocaklarını kaldıracaklarını hava kirliliğini ortadan kaldıracaklarını söylemişti hani ne oldu kömür ocakları, kaldırıldı mı, kaldırılmadı. Bu da diğer projeler gibi 2009 yerel seçim vaadleri arasaında idi. Ben burdan kendisine sesleniyorum biz AK Parti Ailesi Olarak tüm hayallerimizi gerçekleştirdik, hiç bir zaman yapamayacağımız hayalide kurmadık. Mevcut belediye başkanının 15 yıl başkanlığını yaptığı Kutlukent bölgesinde döneminde yapılan hiçbir binanın ruhsatı yok. Mevcut başkanın kaçak yapı ustası olduğunu söyleyerek sen 15 yıl bu bölgede belediye başkanlığı yaptın neden bu insanların binalarına ruhsat vermedin neden bu insaları kaçak inşaatlarda oturmak zorunda bıraktın bu insanların karşısına hangi yüzle çıkıyorsun halen bu insanlardan nasıl oy istiyorsun hani sen imarın ustasıydın 15 yıl boyunca sen mimar değilmiydin okulu yeni mi bitirdinde bu insanlardan 5 yıl için daha oy istiyorsun 15 yılda çözemedin 5 yılda mı çözeceksin.
\n
\n Bugün saat 13.00 te 19 Mayıs Mahallesi Meskenler mevkii pazar yerinde miting yapacaklarını belirten AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Togar, tüm tekkeköylüleri davet etti.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

1 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

2 Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

3 Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

4 Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

5 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

6 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

7 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

8 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

9 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

10 Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

hızWeb