ŞEHİR AYAĞA KALKMALI

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, zaman zaman yanlışlıklar yaptıklarını kabul ederken, Herşeye rağmen galibiyet güzel. Artık şehrin de ayağa kalkması gerekiyor dedi\r\n

ŞEHİR AYAĞA KALKMALI
\n    YANLIŞLAR DA YAPTIK
\n
\n Kırmızı- Beyazlılarda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcı, Buradan alınacak 3 puan çok değerliydi. Artık bundan sonraki maçlarımızın zor olacağını biliyoruz. Özellikle kendi sahamızda oynayacağımız maçlar çok daha zor olacak. Bucaspor’un kaybedecek hiçbir şeyi yok. Bizim tek bir düşüncemiz var o da kazanmak ve galip gelmek. Dolayısıyla üst sıralara tırmanmak ve yakalamak için kazanmak gerekiyor. Tek düşüncemiz olduğu için yanlışlarla dolu maç oynayabiliyoruz. Çünkü stres dolu bir maç oluyor. Ayağımızdaki topu çok fazlasıyla rakibe kaptırıyoruz. İyi pas yapamıyoruz. Bu stres yanlışlar yaptırabiliyor. Ama ne olursa olsun kazanmak çok güzel bir şey. Ben 13 maçtır kaybetmeyen futbolcularımı kutluyorum. Çok iyi bir çıkış yakaladık diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n KILIÇ VE KÖKTAŞ A TEŞEKKÜR
\n
\n Kalpar, Şehrinde artık ayağa kalkmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Bu takımlarına inansınlar ve destek versinler. Özellikle tribündeki desteği kastetmiyorum. Şuana kadar ekonomik yönden bize çok büyük destek veren eski Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç ve AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’a teşekkür ediyorum. Onlarda olmasaydı ekonomik yönden çok büyük çöküntü içerisinde olacaktık. Yetmiyor ama sonuna kadar önemli bir şekilde ekonomik yönde desteğe ihtiyacımız var. Çünkü bunu kabul etmek gerekir. Dolayısıyla bugün kazanılan maç önemliydi. Alınan 3 puan da değerliydi. Hatalarla dolu bir maçtı. Fakat kazanmanın güzelliğini yaşamak gerekir. İyi bir çıkış yakaladık ve bu çıkış adına bizlere düşen görevi layıkıyla yerine getiriyoruz dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb