Atakum, Türkiye nin yıldızı olacak

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Çatalçam, Taflan, Büyükkolpınar ve Altınkumlularla bir araya geldiği mitingte, Arkamda durursanız, Atakum u Türkiye nin yıldızı yapacağıma söz veriyorum dedi\r\n

Atakum, Türkiye nin yıldızı olacak
\n  
\n
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma nın, seçim gezileri kapsamında Büyükkolpınar  ve Çatalçam da düzenlediği miting, büyük bir şölene dönüştü. Vatandaşlara seslenen Burma, Arkamda durursanız, Atakum u Türkiye nin yıldızı yapacağıma söz veriyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n HALKIN SEVGİSİ ÇOK BÜYÜK 
\n
\n 41 yıllık meslek hayatının projecilik ve belediyecilikle geçtiğini ifade eden Burma, Ben çok çalışarak buralara geldim. 5 yıl daha kana kana size hizmet vermek istiyorum. Eğer yanımda yer alırsanız, size Atakum u, Türkiye nin yıldızı yapacağıma söz veriyorum. Biliyorsunuz ben sözünü tutan biriyim. İlçemizi Karadeniz in yıldızı yapacağım diyordum, onu yaptım. Halkın kaynaklarını eksiltmeden, dökmeden, kendi malımdan daha çok dikkat ederek kullanmaya çalışıyorum. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Bütçemizin yüzde 68 ini yatırıma harcadık. Gittiğim her yerde  görüyorum ki, halkın sevgisi ve takdiri çok büyüktür. Bu bana enerji veriyor. Bugüne kadar çok ödül aldım ama biri TEMA nın Çakırlar a yaptığımız katkılardan dolayı verdiği Çevre Dostu ödülü, diğeri bir mahallemizin verdiği Halk Adamı ödülü, bir diğeri ise En hızlı gelişen ve değişen belediyenin başkanı ödülü beni çok gururlandırdı, mutlu etti. Bunlar beni yansıtan ödüllerdir diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM
\n
\n Geleceğe umutla baktığını, Atakum u daha çok geliştirmek için yeni projeleri hayata geçirmek konusunda sabırsızlandığını dile getiren Başkan Burma, Biliyorum ki yerel siyasette halkımız farklı düşünerek, adaya, yapacaklarına, halka yakın olup olmamasına, bilgisine, birikimine, tecrübesine bakarak oy veriyor. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü ömrümün büyük bir bölümü size hizmet ederek geçirdim. Dürüst, çalışkan ve üretken olduğum sizin takdirinizdir. Halkla da hep ağabey, kardeş, dost ilişkisi kurdum. Ben Atakum u seviyorum, Atakumluları seviyorum. Bugüne kadar kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden hizmet verdim. Önümüzdeki dönemde buralarda bizi daha çok göreceksiniz. Artık Atakum buralara doğru gelişecektir. Birbirimizi sevdiğimize, kardeşçe, dostça ilişkiler kurduğumuza ve bundan sonra böyle devam edeceğimize inanıyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

1 Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

2 Siirt'ten acı haber: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

3 Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

4 Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

Düzce'de otomobile silahlı saldırı

5 Düzce'de otomobile silahlı saldırı

İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

6 İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

7 Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

Vali Akın, Mucur ilçesinde covid-19 salgın süreci çalışmalarını inceledi

8 Vali Akın, Mucur ilçesinde covid-19 salgın süreci çalışmalarını inceledi

HAK-İŞ'ten Niğde Hastanesi doktorlarına teşekkür

9 HAK-İŞ'ten Niğde Hastanesi doktorlarına teşekkür

Hikmet Karaman, Başkan Gevrek'in baba ocağına hayran kaldı

10 Hikmet Karaman, Başkan Gevrek'in baba ocağına hayran kaldı

hızWeb