Erdoğan Tok, 52 projesini açıkladı

Samsun AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, hazırladığı 52 projeyi tanıtırken, Sizlere halkımız ile birlikte yöneteceğimiz bir belediye sözü veriyorum. İlkadım için bu adımı birlikte atalım dedi\r\n

 Erdoğan Tok, 52 projesini açıkladı
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Büyük Samsun Oteli nde düzenlenen sabah kahvaltısında partililer, esnaf odaları temsilcileri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Her Adımda İlkadım konulu tanıtım toplantısında projelerini açıklayan Tok, Sizlere halkımız ile birlikte yöneteceğimiz bir belediye sözü veriyorum. İlkadım için bu adımı birlikte atalım dedi.
\n
\n  
\n
\n DESTEĞE TEŞEKKÜR 
\n
\n Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Sahadayız işin çoğu bitti azı kaldı. Seçim sonuçlarının hayırlara vesile olması için biraz daha ter dökeceğiz. Sonuç olarak kazanan ilkadım, Samsun ve Türkiye olacak sloganıyla yola çıktık. Bu anlayışla hareket ettiğimizdendir ki halkımız gün geçtikçe desteğini arttırarak yola devam etmemizi sağlıyor. Bize destek olan, bizimle omuz omuza olan tüm halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM I DÜŞÜNECEĞİZ
\n
\n Hazırladığı projeleri basın mensuplarına ve katılımcılara açıklayan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok ise, Biz, kendini değil, İlkadım ı düşünen insan olacağız. Bu sebeple İlkadım ı ve Samsun u düşünen her kardeşimin dua ve desteklerini bekliyorum. Sizlere belediye yönetimi değil, halkımız ile birlikte yöneteceğimiz bir belediye sözü veriyorum. İlkadım için bu adımı birlikte atalım diye konuştu. Erdoğan Tok, daha sonra hazırladığı 52 projeyi tek tek anlatarak, belediye meclis üyesi adayları ve protokol üyeleriyle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
\n
\n  
\n
\n TOPLUMSAL BEKLENTİLERLE ÜRETİLDİ
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise yaptığı konuşmada, Erdoğan Tok beyin hangi projeleri yapacağını, hangi faaliyetlerde bulunacağı ve halkımızın merak ettiği açıklansa diye beklediği bir toplantıdayız. Bunun açıklanması için toplumda bir beklendi vardı. AK Parti 2014 seçimlerine giden sürecin daha 8 ay öncesinde partimiz tecrübeli, bilim camialarında yerel yönetimler konusunda Sakarya da bir toplantı yapmıştı ve toplantıda projeler ve programlarla ilgili bir toplantıydı. Ben o toplantıdan çok yararlanmıştım. 2019 a giden süre içerisinde yapılacak olan işlerin projelenmesiydi. AK Parti gibi bilime, siyaseti rastgele yapmayan kadrolarına ve yönetimine de yakışan buydu. 2004 seçimlerinde Kalkınma yerelde başlar diye bir slogan vardı. 2009 da ise Marka şehirler diye bir slogan vardır. Bu sloganlar toplumsal beklentilerle üretilmiş sloganlar ve projelerdir. Bugün Erdoğan beyin hazırladığı bu program ve projeleri elini şakağına dayayarak yaz onu, yaz bunu diyerek yaptığı işler değildir. Samsun 2003 yılından bu yana kalkınma planına sahip bir şehirdir. Samsun, geleceğe hangi koridorlarda ve beklentilerle yürüdüğü karışık değildir. 3 ana başlıkta toplanıyor. 1. Tarım ve tarıma dayalı sanayi, 2. Uluslararası ticaret ve üçüncü de uzman iş gücüne dayalı sanayidir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Proje tanıtım toplantısına ayrıca AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol,  eski AK Parti Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, eski AK Parti İl Başkanları, Samsun’daki STK, sendika, esnaf odaları başkanları ile temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

7 Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

hızWeb