İhanet çarkı tutmadı

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Huzuru bozmak ve şu anda bir kez daha istikrarımızı yaralamak, Türkiye ekonomisini, büyük hedefleri, küresel projeleri engellemek istediler. Şu anda bu ihanet çarkı dönmeye devam ediyor fakat bu da tutmadı dedi\r\n

İhanet çarkı tutmadı
\n  
\n
\n AK Parti Vezirköprü mitingi Cumhuriyet Meydanı nda gerçekleşti. Mitingde konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart ın Türkiye nin geleceği için çok önemli bir tarih olduğunu söyledi. Köktaş, Çocuklarımızın yarına umutla, huzurla bakabilmeleri için ülkemizin istikrarı için, bu büyük medeniyetin kendi adına tarihini, büyük mirasını, büyük tecrübesini, bu toprakların bütün zenginliğini yarınlara taşıyabilmek, bütün dünyaya bu toprakların anlayışını, bu büyük medeniyetin anlayışını anlatabilmek için önemli bir tarihtir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KİRLİ TEZGAHLAR KURULDU
\n
\n Köktaş, Başbakan Erdoğan üzerine kirli tezgahlar kurulmaya çalışıldığını kaydederek şunları söyledi: Merhum Adnan Menderes, Turgut Özal, Necmettin Erbakan’a yapılan kirli oyunların öncesinde ve sonrasında yaşananlar, şu an da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan üzerinde aynı kirli tezgâhları kurmaya çalışıyorlar. Gezi olayları, 17 ve 25 Aralıkta yapılan operasyonlarda da yine tezgah, oyun var fakat aktörlerinin  farklı olduğunu görüyoruz.  Bunların tek derdi Türkiye’nin küresel projelerini durdurmak, Türkiye ekonomisini durdurmak için çok gayret sarf ediyorlar. Fakat başarılı olamadılar. Biz dik durduk. Samsunlu, Vezirköprülü dik durdu, 77 milyon dik durdu, soğukkanlı olduk, sabrettik ve bu badireyi atlattık. Ancak bu sefer de malum tutturdular yolsuzluk ve rüşvet iftirasıyla 17 Aralık ve 25 Aralık girişimini başlattılar. Amaç kesinlikle yolsuzluk değildi, dert başkaydı. Onda da başarılı olamadılar. Huzuru bozmak ve şu anda bir kez daha istikrarımızı yaralamak, Türkiye ekonomisini, Türkiye’nin büyük hedeflerini, küresel projelerini engellemek istediler. Şu anda bu ihanet çarkı dönmeye devam ediyor, fakat bu da tutmadı. Büyük Türkiye’ye, yeni Türkiye’ye ağır saldırıyı gerçekleştirme gayretindelerdi. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne ortaya koyarlarsa koysunlar, Türkiye yi 2002 den 2014 e kadar çok önemli bir noktaya getiren ve ülkemizin insanının yarınlara umutla, endişesiz bakmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğan a millet sahip çıkıyor. Onu yalnız bırakmıyor. Onlar zannettiler ki, biz Türkiye ye diz çöktürürüz, kaset hazırlarız, montaj yaparız, oradan alıp oraya yapıştırırız. Milletin karşısında bu Başbakanı itibarsız hale getiririz diye bir anlayışı ortaya koymaya çalıştılar. Böyle yaptılar, diz çökertmeye çalıştılar ama bu sefer sert kayaya çarptılar. Bu millet bunun hesabını 30 Martta destekleri ile sandıkları patlatarak soracak.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

hızWeb