LAFA DEĞİL İCRAATA BAK

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Şehre hizmet dedikoduyla olmaz, projeyle olur, icraatla olur. Biz projelerimizi açıklıyoruz, birileri dedikodu yapıyor. Artık Türkiye de ve Canik te halkımız dedikoduya, lafa değil, icraata bakıyor dedi\r\n

LAFA DEĞİL İCRAATA BAK
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve eşi Nimet Genç, AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda muhtarla birlikte Gökçepınar Köyü nde vatandaşlarla bir araya geldi. 
\n
\n  
\n
\n Başkan Osman Genç, burada vatandaşlarla sohbet etti, onları dinledi. Daha sonra Başalan Köyü nü ziyaret eden Genç, yoğun kalabalık oluşunca halka hitap etti. Yüzlerce insan tarafından adeta miting gibi karşılanan Başkan Osman Genç, Geleceğe ve ihtiyaçlara yönelik projelerimizle ilçemize yine hizmet edeceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n DEDİKODULARA KARGALAR BİLE GÜLER
\n
\n Burada vatandaşlara yönelik konuşan Başkan Genç, Biz çöpleri varillerle toplanan, sokakları çamur içinde bir Canik i gıpta ile bakılan ve örnek alınan bir ilçe haline getirdik. Bunu biz söylemiyoruz, gözü olan herkes görüyor ve söylüyor. İlçemizin örnek alınması bizlere onur veriyor. Ancak bugüne kadar Canik e adım atmayıp, ilçemizde bugünlerde misafir olanlar elle tutulur bir proje sunamayınca dedikodularla halkımızı kandıracaklarını sanıyorlar. Ancak buna kargalar bile güler. Şehre hizmet dedikoduyla olmaz, projeyle olur, icraatla olur. Biz projelerimizi açıklıyoruz, birileri dedikodu yapıyor. Artık Türkiye de ve Canik te halkımız dedikoduya ve lafa değil, icraata bakıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YIKMAYA DEĞİL, YAPMAYA GELİRİZ
\n
\n Köylerin de artık belediye hizmetlerinden yararlanacağını ifade eden Başkan Osman Genç, Köylerimizdeki evlerin yıkılması gibi bir durum söz konusu değil. Bunu ortaya atanlar iftiralarla, dedikodularla oy avcılığı yapan zihniyettir. Halkımız rahat olsun. Biz AK Parti yiz, biz Canik Belediyesi yiz. Biz yıkmaya değil, yapmaya geliriz. Yaptıklarımız zaten ortadadır. İnşallah köylerimizi de belediye hizmetlerine kavuşturacağız. Canik in köylerinde bulunan okullarımıza, camilerimize, çeşmelerimize el atacağız, düzenlemeler yapacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n SANDIKLAR AK PARTİ YE DOLACAK
\n
\n Başalan Köyü ne müjdeler de veren Genç, şunları söyledi: Başalan Köyümüzde inşallah Hanımlar Lokali, halı saha, hayvan pazarı önceliğimiz olan hizmetler olacak. 31 Marttan itibaren bu hizmetleri en ivedi şekilde yapacağız. AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu da, Canik te halkın oynanan oyunların farkında olduğunu belirterek, vatandaşların AK Parti ve Başbakan Erdoğan ın yanında olduğunu söyledi. Hocaoğlu, Canik halkı kararını vermiştir. İnşallah ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşıyan 30 Mart ta sandıkları AK Parti yle dolduracağız dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

3 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

4 Samsun'da camilerle ilgili karar

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

5 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

7 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

8 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Eski Genelkurmay Başkanı hayatını kaybetti

9 Eski Genelkurmay Başkanı hayatını kaybetti

OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

10 OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

hızWeb