LAFLA DEĞİL PROJELERLE

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Irmaksırtı köyünde düzenlenen mitinginde yaptığı konuşmada, “AK Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor” dedi. \r\n

LAFLA DEĞİL PROJELERLE
\n  
\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mahmut Çekiç, Çarşamba Belediye Başkanı ve Adayı Hüseyin Dündar, Çınarlık Belde Belediye Başkanı Nihat Soğuk, Hürriyet Belde Belediye Başkanı Mehmet Aydın, Dikbıyık Belde Belediye Başkanı Kemal Ayan, Ağcagüney Belde Belediye Başkanı Kemal Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat üyeleri ve çok sayıda Irmaksırtı köyü sakinleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n Konuşmasının başında doğup, büyüdüğü Irmaksırtı nda miting yapmanın ayrı bir mutluluğunu yaşadığını dile getiren AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Gerçekten herkese nasip olmayacak bir iş. Doğacaksın, büyüyeceksin, bir partinin de il başkanı olarak geleceksin, siyaseti öğrendiğin, siyasete başladığın kapının önünde miting yapacaksın. Bize böyle bir mutluluğu yaşattığı için Allah ımıza binlerce şükürler olsun. Uzun süredir siyasetteyim. 1970 li yıllarda başladığım siyasi hayatımı, 2001 yılından bu yana AK Parti de sürdürüyorum. O gün bugün sizlerle birlikte yürüyoruz” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n “Belediyecilik bizim işimiz, hizmet bizim işimiz” ifadesini kullanan Köktaş, şöyle konuştu: “AK Parti nin belediyecilik anlayışı ile kimse yarışamaz. Biz sadece bugünün şehirlerine, bugünün insanına, bugünün Türkiye sine karşı sorumlu değiliz. Bizler bugünden yarını imar etmenin sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz. Sorunlara çözüm getirme, vizyon oluşturma anlamında hiçbir siyasi parti AK Parti ile yarışamaz. Bizler seçimlere belediyecilik alanındaki büyük tecrübemizle giriyoruz. Bizi, bizden ziyade anlatacak eserlerimizle, yatırımlarımızla giriyoruz. Bir bakın Çarşamba ya, bir bakın Samsun a son 12 yıl içinde dev hizmetler, büyük projeler belediye başkanlarımızın üstün gayretleri, iktidarımızın desteği ile hayat buldu. Bunun için AK Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor. İnşallah 30 Mart ta sizlerden en yüksek desteği alarak ülkemize, milletimize olan hizmet yolculuğumuzu devam ettireceğiz.
\n
\n  
\n
\n Başkan Köktaş, daha sonra Irmaksırtı köyü sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

2 Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

3 Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

5 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

6 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

7 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

8 Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

9 Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

10 Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

hızWeb